Неймовірна сума: щорічні витрати на зміну клімату

Author name 19 October 2020 в 23:10

Поделитесь этой статьей

Підрахунки
Підрахунки

Вже давно відомо, що людство активно вбиває планету Земля, однак на поведінку більшості це ніяк не впливає. Може, фінансове питання зуміє торкнутися їх серця?

Як саме нині справи?

ООН провели невелике дослідження і склали прогнози, в зв’язку з якими було виявлено, що до 2030-го року зміни клімату щороку будуть коштувати світу 20 млрд доларів, а саме число стихійних лих зросте практично в два рази.

Організація Об’єднаних Націй в звіті вказала, що за останню половину століття відбулося вже більше 11-ти тисяч стихійних катастроф, які стосувалися безпосередньо води, погоди або клімату в цілому. За весь цей час в результаті катаклізмів загинуло 2 млн. чоловік, а світ зазнав збитків у розмірі 3,6 трлн. доларів. Однак на даний момент статистика є досить цікавою – смертність від катастроф значно зменшилася, а ось сама кількість зареєстрованих кліматичних лих збільшилася в 5 разів, економічні втрати від яких зросли в 7 разів.

Стихійні лиха
Стихійні лиха

Зовсім недавно, в 2018-му році, десь 108 мільйонів чоловік гостро потребували фінансової допомоги з-за вражання їх кліматичних катаклізмів. За результатами проведених прогнозів на майбутні 10 років до 2030-го року кількість потерпілих стрімко збільшиться на майже 50%, отже, економічні витрати в рівній мірі – середня сума, яку будуть виділяти на екстрену допомогу потерпілим, становитиме 20 млрд доларів щороку.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей