Жовтень – найкращий час для вакцинації

У ситуації, що склалася лікарі настійно рекомендують робити вакцинацію. І найкраще це зробити в жовтні. З'ясовуємо чому.

У міру наближення до зимового сезону вчені і медичні експерти по всьому світу продовжують працювати прискореними темпами над випуском вакцини від COVID-19 для загального розповсюдження. Хоча побоювання різкого зростання випадків коронавірусу в холодні місяці вже вимальовуються, медична спільнота також серйозно стурбована сезоном грипу, щовже наближається.

Навіщо робити щеплення від грипу?

Через загрозу «твіндемії», викликаної як COVID-19, так і спалахами грипу, вчені та медична спільнота палко радять людям робити щеплення. Хоча вакцини від COVID-19 ще немає, є вакцина від грипу.

Експерти побоюються, що масові спалахи коронавірусу і сезонного грипу можуть обрушити і без того виснажену систему охорони здоров’я і позбавити життєво важливих засобів життєзабезпечення, які наразі дуже необхідні. Оскільки симптоми COVID і сезонного грипу (застуда, кашель, біль у горлі, лихоманка тощо) багато в чому схожі, для початку тим більше важливо зробити щеплення від грипу в цьому році.

Коли найкраще робити щеплення від грипу

Оскільки світ продовжує боротися з новим смертоносним патогеном, щеплення від грипу в цьому році не тільки знизить ризик коінфекції COVID-19 і грипу, а й зменшить кількість госпіталізацій в зимові місяці.

Якщо ви чекаєте відповідного часу для вакцинації від грипу, то це дійсно прямо зараз! Так, на думку експертів, жовтень – кращий місяць для вакцинації від грипу, щоб отримати максимальний захист від вірусу.

Згідно CDC, кінець жовтня – ідеальний місяць для щеплення від грипу, і агентство охорони здоров’я рекомендує зробити щеплення всім, хто старше шести місяців.

Чому жовтень – найкращий час для вакцинації від грипу

Влітку ще занадто рано для вакцинації, оскільки захисний ефект може почати слабшати ще до початку сезону грипу. Доктор Ентоні Фаучі, імунолог і провідний світовий експерт з інфекційних захворювань, рекомендує робити щеплення від грипу до середини, або кінця жовтня, щоб імунітет зберігався протягом усього сезону грипу.

Він радить не робити щеплення у вересні, оскільки це може бути занадто рано, і імунітет може зникнути до лютого або березня.

вакцинація
вакцинація

Підписка на наші новини

Поділитися статтею

Зараз читають

Гороскоп для 3 знаков зодиака

Гороскоп на 29 июля 2021 года для всех знаков зодиака. Что приготовили вам планеты...

Это не лучший день для принятия решения о том, что вы хотите стать волонтером. Придерживайтесь того, что приносит больше денег.
Пес сильно удивился и забыл про язык

10 забавных фотографий собак со случайным показом языка

Конечно, это может быть грубо и некрасиво, когда высовывают язык, но когда собаки делают это, они стают комическими.
Женщина чуть не осталась без жилья

Родственники попросили прописать их в моей квартире: чуть не осталась без жилья. Не повторяйте...

Я поверила и помогла родственникам, а они меня просто обманули. Как после такого можно вообще доверять людям?
Могилевская засветилась в компании миллионера: подавал ей руку на выходе из машины

Игривая Наталья Могилевская блеснула нижним бельём на красной дорожке: игривая кокетка

Украинская певица Наталья Могилевская продемонстрировала эффектный наряд на красной дорожке. Свой образ артистка примеряла для празднования 15-летия программы «Светская жизнь».

Популярне за тиждень

Популярне