Чому спати зі смартфоном – не найкраща ідея

Author name 25 Листопада 2020 в 14:11

Поділитися статтею

Чому не можна користуватися сматфонів перед сном
Чому не можна користуватися сматфонів перед сном

Використання смартфона перед сном може погіршити якість вашого сну, а то і зовсім привести до безсоння. Чому? Читайте далі.

На якість сну впливає велика кількість чинників, але сьогодні ми хочемо зосередити свою увагу вплив мобільних телефонів. Згідно з різними науковими дослідженнями, ігри або відповіді на повідомлення на смартфоні перед сном можуть вплинути на вашу нервову систему і метаболізм.

Чому так шкідливо?

Одна з основних проблем мобільного телефону – це його яскравість. Це спеціальне світло не дає вашому мозку виробляти мелатонін, необхідний для засипання. Ось чому багато людей не можуть заснути після тривалого використання смартфона перед сном.

Крім того, згідно з дослідженням INSV, 49% людей, у яких є ноутбук в режимі очікування або працює в своїй кімнаті, страждають порушеннями сну.

Якщо таке трапляється рідко, раз-два на місяць, то це не страшно. Але якщо подібна ситуація стає хронічною, то у вас можуть виникнути проблеми з концентрацією уваги протягом дня.

Все більше і більше людей скаржаться, що їм важко заснути. Почасти це пояснюється новими технологіями. Тому ви повинні категорично уникати використання смартфона і інших гаджетів (планшет, ноутбук) за годину до сну.

Світло від смартфона не дає нам заснути
Світло від смартфона не дає нам заснути

Кілька порад, як краще заснути

Тепер, коли ми пояснили вам, чому смартфон шкідливий для вашого сну, коли він використовується занадто пізно, ми дамо вам кілька порад, що робити, щоб краще спати:

  • Читання. Виділіть 10 хвилин, щоб прочитати кілька сторінок, і заспокойтеся, перш ніж заснути. Ви побачите, ваші ночі будуть прекрасними.
  • Одягайте нічну білизну тільки перед сном.
  • Налаштуйте температуру в своїй кімнаті. У занадто жаркому і задушливому приміщенні якість сну буде погана. Оптимальна температура близько 19 C.
  • Медитуйте кілька хвилин. Це дозволить вам заспокоїтися і зосередитися на спокійній ночі.
Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею