5 причин, чому потрібно снідати, якщо любите своє здоров’я

Author name 6 March 2020 в 10:03

Поделитесь этой статьей

Корисний сніданок
Корисний сніданок

Один із найбільш важливих прийомів їжі – сніданок. Позбавляючи себе цього ритуалу, ви самі забираєте у себе здоров’я.

П’ять причин снідати завжди:

  1. Перший прийом їжі підвищує метаболізм. Уночі, як повелося люди сплять і процеси травлення теж, звичайно, якщо ви не вечеряли щільно і пізно. Їжа, яка потрапляє з ранку, запускає роботу всього вашого організму. Важливо, щоб це були ситні продукти, а не цукерки з кавою. Якщо ви пропустили корисний сніданок, ви будете протягом дня їсти що попало. А ближче до вечора з’їсте все, що могли б з’їсти на сніданок. Тому ми починаємо набирати вагу.
  2. Стабільна вага. Регулярні прийоми їжі змушують працювати організм, як годинник. Тому ваша вага не буде стрибати туди-сюди, навіть якщо іноді будете їсти шкідливу їжу. Шлунок любить режим. Так він розуміє, що його не кинуть і йому не треба накопичувати запасний жир.
  3. Здорове серце. Сніданок знижує в крові рівень холестерину і тромбоцитів. Значить – зменшується розвиток серцево-судинних захворювань.У вас высоке давление - семена льна понизят его
  4. Скажіть «Ні» стресу. Немає стресу – немає чого заїдати булками і цукерками. Сніданок, як якісне паливо для машини. На якому можна далеко поїхати без пригод і зупинок. Коли люди нервують, їм хочеться чогось пожувати. У більшості, це не найкорисніша їжа.
  5. Молодість і довголіття. Повноцінний сніданок насичує нас вітамінами і мікроелементами, амінокислотами і клітковиною. Така корисна «бомба» щодня покращує ваше здоров’я, волосся, шкіру. Чи помічали, що люди, які стежать за режимом харчування, виглядають набагато молодше за свої роки. Генетику, звичайно, ніхто не відміняв. Але навіть найсильніші гени можна зіпсувати харчуванням і способом життя.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Дефекти в магнітних наночастинках лікують рак?

Нагадаємо, важке дитинство. Знаменитості, які росли в дитбудинку.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей