4 ідеї, як зняти стрес після важкого дня

Author name 29 Жовтня 2020 в 23:10

Поділитися статтею

Навчіться розслаблятися
Навчіться розслаблятися

Щоденна гонка, робота – це може бути утомливо. Дізнайтеся, як швидко зарядити батареї, дотримуючись кількох порад.

Ваш начальник був у поганому настрої, від колеги погано пахло, діти билися в школі, а собака писала на килим? Зупиніться, подихайте і зробіть перерву. Те, що день почався погано, не означає, що він повинен погано закінчитися. Дотримуйтесь наших порад, щоб забути про тривоги, знайти необхідний вам спокій і насолодитися ввечері:

Нічого не робіть

Легше сказати, ніж зробити, але цей метод працює. Прийміть зручне положення, встановіть будильник, який задзвонить через 10 хвилин, і не робіть в цей час НІЧОГО. Ні телефону, ні списку покупок, ні читання. Мріяти і дозволяти розуму блукати – відмінний засіб від стресу.

Повільніше

Виберіть повільне заняття, щоб розслабитися в кінці дня. Садівництво, розфарбовування, шиття, лист, випічка… Підійде будь-яке хобі, яке зосереджує вашу увагу на чомусь одному і не має екранів. Навіть просто витративши час на те, щоб випити чашку чаю або послухати улюблений плейлист, можна уповільнити серцевий ритм і зробити справжній перерву.

Дихайте

Техніки дихання за допомогою йоги, медитації або софрологіі неоціненні для розслаблення нервів в будь-якій ситуації. Коли ми турбуємося, ми дуже швидко дихаємо верхньою частиною живота. Контролюючи цей рефлекс, мозок автоматично заспокоюється.

Організовуйте

Тиск і стрес через те, що не все робиться ідеально, можуть перетворити повсякденне життя в пекло. Якщо припустити, що ми не можемо все робити правильно, рівень задоволення зростає. Щоб уникнути мук, пов’язаних з вечерею, яку потрібно приготувати, або роботою, яку потрібно закінчити, девіз: організація. Підготувавши списки справ і передбачаючи джерела стресу, ви уникнете відкладання на потім і зможете подолати «гори», розбивши їх на більш дрібні завдання, які легше виконати.

релаксація
Релаксація

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею