Дослідники розповіли, чому можна прати медичні маски і як це робити правильно

Author name 16 Листопада 2020 в 11:11

Поділитися статтею

Дослідники довели, що маски можна прати
Дослідники довели, що маски можна прати

Всі ми давно знали, що можна прати медичні маски, але тепер є дослідження, яке підтверджує це. Крім того, вчені розповіли, як це робити правильно.

У жовтні асоціація Que Choisir провела серію випробувань і результати є остаточними. Хірургічні маски, випрані при 60 °C, зберігають свою ефективність фільтрації і можуть використовуватися 10 разів. Ось як мити і повторно використовувати одноразові маски, не ризикуючи заразитися Covid-19:

  1. Після носіння покладіть хірургічну маску прямо в пральну машину (очевидно, що ви можете одночасно додавати ще й інший одяг, щоб ваша машина не була порожньою).
  2. Встановлюється відповідна програма згідно при 60 °C.
  3. Коли цикл завершено, покладіть маску сохнути на вішалку для одягу, або на батарею
  4. Після висихання ви також можете погладити маску при найнижчій температурі праски.

Все, ваші маски готові до повторного використання.

Que Chooser вказує, що цей метод дозволяє зберігати маски настільки ж ефективними, як тканинні маски, сертифіковані Afnor / DGA. Крім того, резинки масок дуже добре тримаються при пранні і залишаються такими ж зручними з точки зору повітропроникності.

Відзначимо, що французькі дослідники перевіряли відразу кілька зразків масок, куплених в супермаркетах і аптеках. Всі зразки після повторного прання пройшли перевірку і зберегли ефективність фільтрації.

Медичні маски
Медичні маски

Організація, яка проводила дослідження – UFC Que Choisir (офіційна назва: Union fédérale des consommateurs, «федеральний союз споживачів»), це французька група захисту прав споживачів. Вона існує з 1951 року.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Німіють руки і шумить у вухах? Негайно читайте про цей метод!

Поділитися статтею