Чи впливає вірусна інфекція на чоловічу силу

Author name 28 Березня 2020 в 15:03

Поділитися статтею

Чоловіки - бережіть найцінніше
Чоловіки – бережіть найцінніше

Нове дослідження пролило додаткове світло на вплив вірусної інфекції на здоров’я чоловіків.

Попередження про коронавірус після дослідження, передбачається, що COVID – 19 може бути проблемою для чоловіків.

Коронавірус вторгаеться в усі нові сфери діяльності людини і зараз є ймовірність, що чоловіки постраждають більше ніж представниці прекрасної статі. Вчені відстежують поширення і вплив патогена, коли він заражає населення. Нове дослідження, присвячене вивченню впливу вірусу на чоловічі статеві гормони, дозволяє припустити, що це може призвести до проблеми чоловічого здоров’я у них.

Нове дослідження пролило додаткове світло на вплив коронавіруса на чоловіків.

Зразки крові пацієнтів Covid – 19 в невеликому дослідженні показують, що може бути ураження яєчків.

У документі, опублікованому на дослідній платформі препринтів medRxiv. org, дослідники з лікарні Чжуннань Уханьского університету і Центру клінічних досліджень пренатальної діагностики і здоров’я при народженні в Хубей проаналізували зразки крові 81 чоловіки у віці від 20 до 54 років, які дали позитивний результат на коронавірус і були госпіталізовані в січні.

Середній вік учасників становив 38 років, і приблизно у 90 відсотків з них були тільки легкі симптоми.

Зразки були зібрані в останні дні їх перебування в лікарні.

Використовуючи зразки, команда вивчила співвідношення тестостерону до лютеїнізуючого гормону (T / LH).

Низьке співвідношення T / LH може бути ознакою гіпогонадизму, який у чоловіків є неправильною роботою яєчок, що може привести до зниження вироблення статевих гормонів.

Середнє співвідношення для пацієнтів з Covid – 19 було 0, 74, це приблизно половина нормального рівня.

Загальні симптоми гіпогонадизму у чоловіків включають аномально великі груди і еректильну дисфункцію.

Коментуючи свої знахідки, дослідники з Ухань сказали: «Оскільки більше половини людей з вірусом  були репродуктивного віку, слід приділяти більше уваги впливу Sars – CoV – 2 на репродуктивну систему, призначеного медичного терміну. для COVID – 19. ”

Вони сказали, що їх результати не були остаточними, і зразки крові не були прямим доказом репродуктивних проблем у пацієнтів з коронавірусом.

Лікарі в центральному китайському місті Ухань, де вперше почався спалах, планують почати довгострокове дослідження впливу коронавіруса на репродуктивну систему чоловіків, спираючись на невеликі дослідження.

Докладніше

Попередні дослідження показали, що новий коронавірус може зв’язуватися з ACE2, кліткою рецепторного білка, велика кількість якої зосереджено в яєчках.

Чи Юйфен, професор репродуктивної медицини в лікарні Тунцзі в Ухані, передбачив в дослідженні, що яєчка можуть стати основною метою атаки коронавіруса.

Інші дослідження також показали, що важкий гострий респіраторний синдром, або Sars, далекий родич нового коронавіруса, також може викликати запалення в яєчках.

Коментуючи останні результати, дослідник з Державної ключової лабораторії репродуктивної медицини в нанкинському медичному університеті сказав, що нові спостереження були «дуже цінною інформацією», але для уточнення результатів буде потрібно велика вибірка.

«Багато віруси можуть впливати на фертильність, але не кожен вірус може викликати пандемію. Якщо вплив буде тривалим, це може стати проблемою », – сказав дослідник, відмовившись назвати його з – за делікатності проблеми.

Коронавірус – що ми знаємо про нього

Дослідники встановили, що COVID – 19 поширюється в основному через краплі слини або виділення з носа, коли інфікована людина кашляє або чхає.

Це означає, що дотримання правил гігієни абсолютно необхідно для зниження ризику зараження і поширення вірусу.

Рекомендується регулярно мити руки з мильною водою протягом 20 секунд.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею