Три морепродукту, які варто виключити з раціону: є їх небезпечно

Author name 6 Серпня 2020 в 16:08

Поділитися статтею

Креветки
Креветки

Однак доктора звертають увагу на те, що потрібно побоюватися є деякі морепродукти.

Не всі морепродукти підходять людині. Є винятки про яких кажуть фахівці.

Наявність білка, омега-кислот, мінералів і вітамінів, роблять морепродукти дуже цінними для організму людини. Однак доктора звертають увагу на те, що потрібно побоюватися є деякі морепродукти.

Їх три: креветки, акула і вугор. Здавалося б це популярні морепродукти і вони у всіх на слуху. Однак фахівцями пояснено чому їх не варто вживати.

Креветки. Вони поділяються на два види – місцеві і імпорт. Лікарі констатують, що в імпортних креветках часто були виявлені: кишкова паличка, сальмонела, лістерії, антибіотики, залишки хімікатів і багато іншого. Справа в тому що в Україні вони потрапляють заморожені, що не дає їм швидко псуватися. Якщо без цього продукту обійтися ніяк не можна, то варто віддавати перевагу тільки тим місцям, де можна купити свіжий продукт.

 ""

Вугор. Прісноводні вугри, які вирощуються, як правило на приватних фермах можуть бути з включенням ртуті. Фахівці рекомендують відмовитися від суші і ролів з цією рибою.

Акула. Вона вважається делікатесом, проте з огляду на те, що акула вживає різні види риб і молюсків, які можуть бути отруйними. Для здоров’я самої акули, вони не представляють небезпеки, а для людини, який з’їсть м’ясо такої акули, все може закінчитися плачевно зі здоров’ям, у тому числі з мозком. Особливо небезпечне м’ясо акули для дітей та вагітних жінок.

 ""

Дітям і вагітним жінкам категорично забороняється вживати в їжу страви приготовані з м’яса акули.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею