Олена Малишева радить їсти устриці, щоб захиститися від коронавірусу: А чорна ікра з шампанським підійдуть?

Author name 23 Жовтня 2020 в 18:10

Поділитися статтею

Олена Малишева
Олена Малишева

Відома телеврач Олена Малишева радить їсти устриці і печінку тріски, щоб захиститися від зараження коронавірусом. Зазвичай публіка рада секретам здоров’я від зірки, але на цей раз люди відреагували неоднозначно.

Героїня нашої сьогоднішньої статті є активним користувачем соціальних мереж, де регулярно ділиться медичними порадами. З огляду на те, що зараз тема COVID-19 дуже актуальна, адже кількість хворих по всьому світу продовжує зростати з кожним днем, Олена саме її вирішила і підняти.

Як вважає телеведуча, найчастіше інфекцію підхоплюють пацієнти з дефіцитом вітаміну D, селену і цинку. Тому Малишева зробила підбірку “суперпродуктів”, в складі яких містяться зазначені мікроелементи.

Елена Малышева
Олена Малишева

Здавалося б, це відмінна альтернатива дорогим аптечним препаратам, але навіть їстівні ліки підписники прийняли в штики. Вся справа в тому, що в список знаменитості потрапили справжнісінькі делікатеси — свіжі устриці, печінка тріски і бразильський горіх.

У коментарях до публікації Олену іронічно дорікнули в нерозумінні реалій життя звичайних людей:

  • «А дешевше є щось?»;
  • «Зайшла в Магніт [назва супермаркету], устриць немає. Видно пенсіонери розхапали»;
  • «Грошей немає, але ви тримайтеся!»;
  • «Ну все, народ побіжить розкуповувати!»;
  • «А чорна ікра з шампанським підійдуть?»;
  • «Це рецепт для Малишевої з їх зарплатами», — пишуть користувачі.
Комментарии пользователей Instagram
Коментарі користувачів Instagram

Варто відзначити, що героїня статті не з чуток знає про коронавірус. Сама вона не хворіла, але її сім’ю COVID-19 стороною не обійшов. Спочатку хворобу знайшли у її 59-річного брата Олексія Шабуніна, який працює головним лікарем московської лікарні імені Боткіна.

коронавірус
Коронавірус

Пізніше інфекцію підхопили молодший син Олени Василівни 29-річний Василь, а також 87-річна мати Галина Олександрівна. Останній довелося цілих два тижні провести в реанімації.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею