Насіння льону – простий та природний спосіб знизити тиск в організмі

Author name 18 Березня 2020 в 10:03

Поділитися статтею

У вас високий тиск - насіння льону знизять його
У вас високий тиск – насіння льону знизять його

Високий кров’яний тиск – це захворювання, яке вражає багатьох людей. Дієта людини може або допомогти, або завадити цьому стану і провідні експерти в області охорони здоров’я настійно рекомендують вживати цей суперпродукт, щоб допомогти знизити тиск.

Високий кров’яний тиск – це захворювання, яке вражає багатьох людей. Дієта людини може або допомогти, або завадити цьому стану і провідні експерти в області охорони здоров’я настійно рекомендують вживати цей суперпродукт, щоб допомогти знизити тиск.

Високий кров’яний тиск є одним з ряду шкідливих механізмів, які можуть викликати незворотні пошкодження серця, якщо їх не лікувати. Такий стан виникає, коли сила тиску крові на стінки артерій занадто висока, що призводить до того, що кровоносні судини, які доставляють кров до серця, втрачають свою еластичність і звужуються. Обмежене кровопостачання позбавляє життєво важливі органи кисню, в основному підвищуючи ризик серцевого нападу. Додайте насіння льону в свій раціон, щоб підтримувати низькі показники тиску.

Високий кров’яний тиск в першу чергу викликане неправильними дієтичними рішеннями, тому життєво важливо докласти свідомі зусилля, щоб скоротити споживання певних продуктів, в той же час збільшуючи споживання інших.

Скорочення споживання солі є ключовим компонентом, тому що високе споживання солі підвищує ваші показники артеріального тиску.

Жирних продуктів, насичених жирів і оброблених продуктів слід уникати якомога більше.

Додавання насіння льону в раціон може мати вирішальне значення

Насіння льону використовувалися століттями і цінувалися за їх захисні властивості.

В даний час лляні насіння стають «супер продуктами», так як все більше наукових досліджень вказують на їх численні переваги для здоров’я.

Насіння льону є відмінними джерелами багатьох поживних речовин, і їх користь для здоров’я в основному обумовлена високим вмістом жирів омега-3.

Насіння льону є багатим джерелом альфа-ліноленової кислоти і в основному жирних кислот омега-3 на рослинній основі.

Як насіння льону може поліпшити кров’яний тиск

Дослідження насіння льону були зосереджені на їх природної здатності знижувати кров’яний тиск.

Для тих, хто вже приймав ліки від кров’яного тиску, насіння льону ще більше знижують кров’яний тиск і зменшували кількість пацієнтів з неконтрольованим підвищеним кров’яним тиском.

Крім того, згідно з великим огляду, в якому розглядалися дані з 11 досліджень, щодня приймають лляні насіння протягом більше трьох місяців, знизило кров’яний тиск на 2 мм рт.ст.

Що говориться в дослідженні

У дослідженні наголошується: «Лляне насіння містить жирні кислоти і клітковину, які разом можуть принести користь пацієнтам із серцево-судинними захворюваннями.

«Метою дослідження було вивчення впливу щоденного прийому лляного насіння на систолічний та діастолічний артеріальний тиск у пацієнтів із захворюваннями периферичних артерій».

Дослідження прийшло до висновку, що насіння льону викликають один з найсильніших гіпотензивних ефектів, що досягається дієтичним втручанням.

Інші природні способи знизити кров’яний тиск?

Лікарі можуть допомогти вам підтримувати кров’яний тиск на безпечному рівні, використовуючи зміни способу життя і ліки.

Зміни в способі життя можуть допомогти запобігти і знизити артеріальний тиск.

Ці зміни включають зменшення кількості солі, яку ви їсте, скорочення вживання алкоголю, зниження ваги, якщо у вас надмірна вага, регулярні фізичні вправи, скорочення споживання кофеїну і відмова від куріння.

Деяким людям з високим кров’яним тиском може також знадобитися прийняти одне або кілька ліків, щоб їх кров’яний тиск не ставало занадто високим.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Риба з «людським обличчям» помічена в озері – і це дійсно відлякує людей

Нагадаємо, Барбертонська ромашка: У кого є ця квітка – признавайтесь?

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина .

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею