Скільки коштує приготувати олів'є 2023 року
Через початок повномасштабного вторгнення ціни в українських магазинах суттєво зросли з лютого. Попри це нікому не хочеться відмовлятись від приготування традиційного олів’є на Новий рік. Пропонуємо ознайомитись із детальним оглядом цін у трьох найпопулярніших супермаркетах України та з’ясувати, скільки коштуватиме приготувати салат 2023 року.
Один з основних інгредієнтів для приготування святкового салату – це картопля. Якщо плануєте купувати культуру в магазині, то середня вартість овочу складає близько 7-8 гривень за кілограм. Для олів’є в середньому використовують менше кілограму, втім, якщо ви хочете приготувати салат на велику компанію, готуйтесь витратити не менше 7 гривень.
Морква в різних українських супермаркетах коштує від 20 до 21 гривні за кілограм. Для приготування олів’є в середньому достатньо 2-3 штуки, тому витрачати 20 гривень необов’язково.
На наступній фотографії ціна вказана за 400 грамів молочної ковбаси, саме така кількість потрібна для приготування олів’є. Так, ціни в супермаркетах відрізняються та, загалом, вам потрібно буде витратити не менше 100 гривень.
Хоча не всі полюбляють додавати у салат олів’є горошок, продукт є основним інгредієнтом смаколика. Так, аби приготувати повноцінний салат, на горошок потрібно буде витратити не менше 30 гривень.
У багатьох вдома стоїть захована баночка солоних огірків, проте, якщо ви не любитель займатись консервацією, доведеться купувати солоні огірки в магазині. В середньому на цей інгредієнт доведеться витратити близько 70 гривень. Зауважте, що ціни на фото вказані на товари різної ваги.
Тема яєць, напевно, сьогодні найгостріша для кожного українця. Жителі сіл та маленьких міст зазвичай купують домашні яйця або взагалі мають власних курей, а ось жителям великих міст пощастило менше. Для приготування олів’є потрібно 6 яєць. Готуйтесь витратити не менше 34 гривень.
Кілограм цибулі в різних магазинах коштуватиме не менше 28 гривень. Для олів’є достатньо буде однієї штуки, тому цей інгредієнт не “вдарить” по кишені.
Як соус в олів’є використовують майонез. Стандартна пачка соусу важить 400 грамів та коштуватиме близько 40 гривень. Втім, можна пошукати та знайти набагато дешевше.
Отож, аби приготувати олів’є, потрібно витратити близько 280 гривень.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень