Євген Кошовий вперше показав батька, з яким не встиг попрощатися: «З кожним роком шкодую»

Author name 11 Грудня 2020 в 10:12

Поділитися статтею

Євген Кошовий
Євген Кошовий

Відомий український шоумен і комік з «Квартал 95» Євген Кошовий вперше показав шанувальникам свого покійного батька.

11 грудня Віктор Якович Кошовий міг би відсвяткувати 74-річчя, тому герой нашої сьогоднішньої статті присвятив батькові зворушливу публікацію в Instagram.

Артист розповів, що тато навчив його доброті до всіх — навіть до тих, хто цього відверто не заслуговує, до тих, кому ти можеш не подобатися або й до тих, хто тебе і зовсім ненавидить. При цьому Євген зазначив, що з віком терпіння стає менше, адже справжніх людей навколо залишилося мало, не кажучи вже про те, скільки злостивців зараз можна зустріти в соціальних мережах.

Детское фото Евгения Кошевого с родителями
Дитяче фото Євгена Кошового з батьками

Незважаючи на це, гуморист вірний повчанням батька, оскільки вірить, що кожен в підсумку отримає по заслугах, як говорив за життя Віктор Якович.

«У тебе двоє онуків і дві онучки. Їм не буде соромно за своїх батьків, як ти і хотів», — пише Кошовий.

Євген в родині не єдина дитина — у нього є старший брат на ім’я Дмитро, який працює в Німеччині, але приїжджає додому в Алчевськ. Там же залишилися мама-пенсіонерка коміка, тітка з дядьком і бабуся з дідусем. Після конфлікту на Донбасі кварталівець хотів перевезти Надію Іванівну (мати) ближче, проте вона не хоче, оскільки доглядає за своїми батьками.

Євген Кошовий
Євген Кошовий

Наостанок в присвяченому батькові пості герой статті зізнався, що їхня остання зустріч була дуже короткою і це до сих пір не дає йому спокою:

«З кожним роком шкодую, що не поговорив з тобою довше в той день. Вибач і дякую тобі за все, що ти мені дав, тато. Сьогодні тобі було б 74».

Раніше Кошовий розповідав, що смерть батька сильно вплинула на нього, адже тільки коли близькі йдуть назавжди, починаєш цінувати кожен момент. Лише після цього до Євгена прийшло усвідомлення того, що насправді нічого не варто просто зателефонувати рідним і дізнатися, як справи.

До речі, Віктор Якович був котельником, а Надія Іванівна працювала вихователькою в дитячому садку, тому жили вони скромно.

Однією з небагатьох розваг для маленького Жені був телевізор — вже в дитинстві він мріяв туди потрапити, тому що був упевнений, що відомі люди живуть по-іншому. Втім, свою мрію він зміг здійснити.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею