Кубок “Танців з зірками” 2020, як і обіцяно, проданий на аукціоні – скільки коштує перемога

Author name 22 Грудня 2020 в 22:12

Поділитися статтею

Кубок  "Танців із зздамі 2020 "
Кубок "Танців із зздамі 2020 "

У 2020 році 4-й сезон “Танців з зірками” був особливо гострим і насиченим різними подіями. А фінальний випуск ознаменувався скандалом, який не вщухає досі.

Фінал 4-го сезону давно відгримів, ніби все вже проаналізували, обмовили і зробили висновки. Але обговорення все ніяк не вщухає, а то, що сталося на фінальному ефірі, знайшло своє природне продовження.

Практично кожен ефір супроводжувався якимось скандалом або неординарною ситуацією – то учасники захворіли Ковідом, то сталася сутичка з суддями, а то був узятий самовідвід і зірка покинула проект. Але все це померкло в півфіналі, а потім у фіналі шоу.

Трійка фіналістів
Трійка фіналістів

Спочатку судді не відправили додому “третього” зайвого, а залишили на участь у фіналі три пари. А потім вже самі учасники створили неординарну ситуацію – вибрані суддями переможці Санта Дімопулос і Макс Леонов начебто з благородних мотивів віддали кубок переможця парі Юлії Саніній та Дмитру Жуку, які опинилися на другому місці.

Переможці "Танців з зірками" 2020
Переможці Танців з зірками 2020

Уражені програвші гордо відмовилися – нам подачок не треба, самі заробимо. І цей, такий спочатку цінний кубок, залишився стояти на підлозі в фіналі.

Кубок переможця
Кубок переможця

Вже на наступний день було оголошено, що спільно прийнято рішення продати кубок на аукціоні, а гроші відправити на благодійність для хворих дітей.

Цей аукціон відбувся напередодні дня святого Миколая на фейсбук-сторінці передачі “Сніданок 1+1”.

Стартову вартість за кубок переможця і за друге місце була виставлена однакова – 3000 грн. У комплект входили також автографи фіналістів і суддів шоу.

Кубки на аукціоні
Кубки на аукціоні

За кубок, який виграли Дімопулос і Леонов, було виручено 55 тисяч гривень, забрала лот Оксана Липська.

Благодійний лот за друге місце Санін і Жука отримав максимальну суму 48 тисяч гривень і дістався він Тетяні Шатковський.

Організатори аукціону порахували, що це було гідне рішення виниклої ситуації, а 103 тисяч гривень дуже допоможуть важкохворим дітям, можливо, навіть врятують чиєсь маленьке життя.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею