Помер Олександр Воробйов: відомому акторові театру, кіно і серіалів було всього 59 років

Author name 15 Січня 2021 в 15:01

Поділитися статтею

Олександр Воробйов
Олександр Воробйов

15 січня зранку стало відомо про одну втрати російської сцени і кіно – на 59-му році життя помер відомий актор Олександр Воробйов.

Початок 2021 року по гучним втратам в творчому середовищі вже наздоганяє трагічний 2020 й. Але якщо в минулому році пішли в основному вікові артисти і діячі культури, то зараз один за одним помирають люди, яким би ще жити і жити. 7 січня закінчився життєвий шлях Валерія Хлевінского (77 років), 9-го числа – помер Максим Браматкін (41 рік), 12-го – Денис Карасьов (57 років), 13-го – Дмитро Гусєв (46 років), 14-го – засновник “Єралашу” Борис Грачевський. І ось, 15 січня стало відомо, що пішов з життя актор Олександр Воробйов.

Олександр Воробйов незадовго до смерті
Олександр Воробйов незадовго до смерті

У лютому йому б уже виповнилося 59 років, але тривалі хвороби і різке погіршення стану після Нового року не залишили шансів дожити до дня народження. Сумну новину повідомили колеги артиста через сайт головного театру, в якому працював Воробйов – “Табакерки”.

Олександр Воробйов у театрі
Олександр Воробйов у театрі

Також жалі про втрату заслуженого артиста розмістили на сторінці Московського театру Олега Табакова – дві трупи часто працювали разом над кіно-роботами і спектаклями. В “Табакерка” Олександр Петрович пропрацював більше 30 років, взявши свої перші ролі ще в далекому 1989 році. Найбільше глядачам він запам’ятався за виставами “Два ангела, чотири людини”, зйомок у фільмах “Адмірал”, “Іронія долі. Продовження”, “Косатка”, серіалах “Далекобійники”, “Утриманки”, ” Завод”.

Олександр Воробйов у фільмі "День дурня"
Олександр Воробйов у фільмі “День дурня”

В цілому творчий шлях актора налічує понад 50 фільмів.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею