(Відео) 4-річна дівчинка геніально заспівала хіт Ані Лорак і Лепса “Дзеркала “: справжній талант

Author name 18 Січня 2021 в 17:01

Поділитися статтею

4-річна Мілана перепела Ані Лорак
4-річна Мілана перепела Ані Лорак

4-річна дівчинка Мілана виступила в шоу “Один в Один”, де разом зі своїм батьком спародіювала Ані Лорак і Григорія Лепса.

«Один в один» – популярне російське шоу перевтілень. Учасники програми приміряють на себе образи відомих музикантів і вживу виконують на сцені їх пісні, намагаючись зробити це максимально схоже на оригінал.

Саме на цьому шоу маленька 4-річна дівчинка Мілана вперше вийшла на сцену і вразила публіку своїм голосом. Мілана перевтілилася в відому співачку Ані Лорак, а її партнером по сцені став її батько Віталій Гогунський, який зобразив Григорія Лепса. Папа і дочка заспівали пісню Лепса і Ані Лорак “Дзеркала”.

https://www.youtube.com/watch?v=cyKjAw7HEWY

Публіка залишилася в захваті від виконання пісні дівчинкою. Крім того, що Мілана продемонструвала сильний і дзвінкий голос, вона в свої 4 роки дуже впевнено трималася на сцені, на яку вона вийшла вперше.

Варто зазначити, що для Мілани виступ на шоу “Один в Один” стало початком її зоряної кар’єри. Вже через 3 роки після того, як Мілана спародіювала Ані Лорак, у віці 7 років, вона випустила свій перший кліп на пісню “Малявка”. У період з 2017 по 2020 рік дівчинка випускала хіт за хітом і зняла кілька кліпів. А в 2020 році у 10-річної Мілани відбувся великий сольний концерт в Москві. Взимку 2021 року у маленької зірки відбудеться тур по містах Росії з власною концертною програмою.

Мілані, яка спародіювала Ані Лорак і поразалі публіку зараз 10 років
Мілані, яка спародіювала Ані Лорак і вразила публіку, зараз 10 років

 

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею