Шостий палець Лободи кудись пропав: співачка показала свої ступні, чим розбурхала мережу

Author name 19 Січня 2021 в 18:01

Поділитися статтею

Світлана Лобода
Світлана Лобода

Одного разу пальці Лободи вже сполошили всю мережу, і хоча публіка вже забула той випадок, співачка, сама того не знаючи, знову повернулася до теми своїх ніг.

Близько року тому героїня нашої сьогоднішньої статті випустила хіт під назвою “Новый Рим”, обкладинка якого на якийсь час стала чи не найбільш обговорюваним фото на просторах Інтернету. Зірка позує в крихітній чорній сукні та чорних босоніжках на високих підборах, тримаючи при цьому праву ногу в руках.

То самое фото Лободы с шестью пальцами
Те саме фото Лободи з шістьма пальцями

Найбільш уважні підписники розгледіли на знімку у Лободи 6 пальців. Тоді деякі припустили, що виною всьому невдало впавше світло і обробка фотографії. Проте, знайшлися і ті, хто вирішив, що у Світлани насправді анатомічне відхилення.

Пізніше цій темі навіть присвятили випуск шоу “Вечірній Ургант”, де виконавиця пояснила, що причиною казусу стала просто-напросто подушечка пальця, яка трохи завернулася, як їй пояснив фотограф.

Светлана Лобода в шоу Вечерний Ургант
Світлана Лобода в шоу Вечірній Ургант

З тих пір пройшло вже досить багато часу, проте нове фото Лободи в Інстаграмі знову нагадало про той випадок. Так, на знімку зірка позує в гримерці під час підготовки до виходу на сцену. Візажист займається макіяжем Світлани, а сама вона сидить на стільці, спершись ногами об стіл.

Скриншот из Инстаграма Светланы Лободы
Скріншот з Інстаграму Світлани Лободи

Якщо придивитися, можна помітити, що шести пальців у Лободи немає, тільки п’ять, зате з яскравим червоним педикюром.

Судячи з наступних постів артистки в Stories, концертне затишшя нарешті закінчилося.

Скриншоты из Инстаграма Светланы Лободы
Скріншоти з Інстаграму Світлани Лободи

У минулому році через пандемію коронавірусу більшу частину гастролей довелося скасувати. Незважаючи на це, героїня статті провела час з користю — гарненько відпочила і приділила час родині, а тепер знову повернулася підкорювати сцену.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею