49-річна телеведуча Лєра Кудрявцева потрапила до реанімації: відвезли прямо зі знімального майданчика

Author name 23 Березня 2021 в 08:03

Поділитися статтею

Лєра Кудрявцева
Лєра Кудрявцева

Відома російська телеведуча Лєра Кудрявцева потрапила до реанімації. Зірку екстрено госпіталізували прямо посеред чергових зйомок.

Лєра відноситься до числа тих знаменитостей, які активно розвивають свої сторінки в соціальних мережах і діляться з шанувальниками усіма новинами з життя. На цей раз у себе в Інстаграмі Кудрявцева дала привід для занепокоєння, опублікувавши кадри з реанімаційної палати з крапельницею в руці, хоча ще кілька годин тому вона ділилася роликами з гримерки і розповідала про нові творчі плани.

За словами зірки, причиною різкого погіршення самопочуття стали нерви, стрес і перенавантаження, проте лікарі не відразу зрозуміли, що ж сталося з зірковою пацієнткою, тому їй провели повне обстеження серця і легенів:

“Злякалася я знатно. І всіх налякала. Загалом, попередньо те, що треба більше відпочивати, тому що фізика дає збій. Накопичена втома”.

Скриншоты из Инстаграма Леры Кудрявцевой
Скріншоти з Інстаграма Лєри Кудрявцевої

Також, перебуваючи в реанімації, Лєра розповіла, що сталося на знімальному майданчику:

“Свідомість я не втрачала, мені просто на роботі стало погано. Мені стало важко дихати і в грудині заболіло. Я дико перелякалася”.

Скриншоты из Инстаграма Леры Кудрявцевой
Скріншоти з Інстаграма Лєри Кудрявцевої

Звичайно, колеги оперативно викликали швидку допомогу, а вже прибулі медики вирішили, що зірку слід госпіталізувати.

Варто відзначити, що це не перші проблеми зі здоров’ям Кудрявцевої в новому році, причому минулий вона теж завершила невдало. В кінці 2020-го Лєра опинилася в лікарні через пошкодження грудного імпланта.

Лера Кудрявцева
Лєра Кудрявцева

У січні 2021-го телеведуча заразилася Ковідом і не змогла відправитися на довгоочікуваний відпочинок. Самоізоляцію вона провела далеко від рідних в міській квартирі, але на цьому біди не закінчилися. Після повернення додому Лєра зламала крижі і ще кілька тижнів відновлювалася.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею