Як вдала стрижка може зменшити ніс? Стиліст показав, що це можливо зробити і без пластики (ВІДЕО)

Author name 5 Жовтня 2020 в 19:10

Поділитися статтею

Стиліст зробив коротку стрижку
Стиліст зробив коротку стрижку

Стиліст-перукар зробив жінку ще більш привабливою. А все тому, що вдало підібрана стрижка навіть візуально зменшила ніс клієнтки. Фантастичний результат.

Якщо Мунір бере ножиці в руки, то незабаром у світі буде на одну щасливу жінку більше. Чоловік-перукар не перестає дивувати своєю майстерністю. Він так перетворює клієнтів за допомогою стрижок, що одне і те ж саме обличчя виглядає зовсім по-іншому.

Цього разу стилісту довелося попрацювати з рудоволосою красунею. Але жінка хотіла не просто змінити зачіску, вона попросила підібрати їй стрижку, яка б зменшила її довгий ніс.

Такий запит Муніра не злякав, адже він дійсно майстер своєї справи. Чоловік почав працювати.

Впевненими рухами перукар вкоротив не тільки ніс, але і довжину волосся. Він запропонував зробити стильну стрижку – боб з чубчиком набік. Після цього зробив шикарну укладку на браш.

 ""

Варто відзначити, що ніс став дійсно непомітним. Правильна стрижка підкреслила всі переваги: красивий овал обличчя, витончену і тонку шию, відкрила вуха.

До речі, масивні сережки також можуть відвернути увагу від недоліків обличчя. Ось, наприклад ця жінка вибрала великі сережки-кільця, які вигідно завершили образ.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею