Скільки вірус живе на шкірі людини: вчені зробили нову заяву

Author name 20 Жовтня 2020 в 12:10

Поділитися статтею

Скільки коронавірус тримається на поверхні
Скільки коронавірус тримається на поверхні

Зараз в Україні з кожним роком на сотні і тисячі збільшується кількість хворих Ковідом-19.

Адаптивний карантин продовжили до нового року, але в деяких особливо небезпечних областях і містах вже ввели жорсткі обмеження – червона зона. Медики припускають, що друга хвиля коронавируса почалася на тлі того, що люди просто забули про засоби особистого захисту – по кілька тижнів носять одну і ту ж маску, а про антисептики і миття рук і говорити не варто.

Фахівці в черговий раз підкреслили важливість постійного миття рук і обробки їх антисептиками

Скільки коронавірус тримається на поверхні?
Скільки коронавірус тримається на поверхні?

Вчені стверджують – на шкірі частки мікробів злощасного вірусу можуть виживати мінімум 9 годин, а максимум – до декількох днів. Саме тому ризик зараження високий навіть якщо ви прийшли з супермаркету і не досить добре помили руки.

“Дев’ятигодинний виживання SARS-CoV-2 на шкірі людини може збільшити ризик контактної передачі в порівнянні з IAV (вірусом грипу A), тим самим прискорюючи пандемію “, – стверджують вчені, які проводили відповідні дослідження.

Щоб домогтися таких показників експериментальним методом, на шкіру наносили сотні тисяч зразків різних вірусів, в тому числі нового SARS-CoV-2 (Ковід-19) і грипу. Зразкам грипу для повного зникнення знадобилося від 60 до 120 хвилин. А Ковіду – 11 годин.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею