Леся Нікітюк, Анатолій Хостікоєв, Сергій Притула з нагоди 1 вересня пригадали школу: спогади не ідеальні

1 вересня у всіх асоціюється зі святом першого шкільного дзвоника. Та спогади про школу не завжди залишаються позитивними. Дізнаймося деякі деталі зі шкільних років наших знаменитостей.

Леся Нікітюк

Шкільна історія Лесі про суцільний булінг. У це важко повірити, споглядаючи за красунею-ведучою, але однокласники постійно висміювали Нікітюк за неймовірно високий зріст і пласкі форми. “Стручок”, “жирафа”, “швабра” – далеко не повний перелік епітетів, якими нагороджували ученицю хлопчики, що не дотягувалися й до плечей дівчинки.

Леся Нікітюк у школі й зараз

З усім тим Леді Ле вдячна одноліткам. Якби так не знущалися тоді, то, напевно, в Лесі не було б настільки сильного стимулу довести, яка вона насправді, й досягти подібних висот у житті.

Сергій Притула

Зіткнувся з випадками булінгу й нинішній волонтер. Сергію й досі соромно, що тоді не заступився за постраждалих. Притула навчався у 7 класі, коли до них став частенько навідуватися 9-класник. Спочатку штовхав промову про лохів, потім починав самостверджуватися, лупцюючи підлітків.

Сергій Притула у школі й зараз

Навмисне обирав найслабших, що не дадуть відсічі, і тих, за кого ніхто не впишеться. Дітей-мажорів хуліган теж не чіпав. У Сергія був старший брат, який міг легко поставити нахабу на місце. А от деяким хлопчикам не поталанило. І хоча відбувалися подібні екзекуції на очах усього класу, жоден із підлітків не покликав на допомогу вчителів і не розповів про це батькам, бо стукацтво у 90-их роках засуджувалося.

Анатолій Хостікоєв

Красень Сулейман у шкільні роки був ще тим шибеником, завдавши вчителям та батькам чимало клопоту. Наливав вино у маленьку пляшечку, клав її до кишені, простягав трубочку й потягував напій просто на уроці. Коли ж почав курити, мама-медик влаштувала справжню виставу. Відвезла сина до лікарні, де йому ставили клізми й робили промивання шлунку, втовкмачуючи, що хлопчик смертельно хворий. Отак і відучили від згубної звички.

Анатолій Хостікоєв у школі й зараз

У 9 класі Толик влаштував “похорони шкільної форми”. І лише завдяки старанням мудрої вчительки підліток втрапив не в міліцію, а в шкільний театр, де зміг реалізувати весь свій молодечий запал.

Схожі статті

Самотній вовк та повелитель Таюне: Олег Винник поділився новинами з особистого життя в Берліні

До тріумфу в Україні Олег Винник мешкав у Берліні не один рік. Тепер повернувся до Німеччини, розірвавши всі зв'язки з батьківщиною. Мирно гуляє вулицями німецької столиці разом із Таюне.

Ця страва не покидає мого меню: готую її на вечерю щотижня. Просто беру спагеті, два помідори і насолоджуюсь

Смачну вечерю можна приготувати швидко та без зайвого клопоту. Розповідаємо про простий і смачний варіант страви на будь-який випадок життя, яка ніколи не набридає

Ще не розлучився, а вже закрутив роман: стало відомо, коли насправді Остапчук почав стосунки з Полтавською

Відомий український шоумен і телеведучий Володимир Остапчук за своє життя двічі був в офіційному шлюбі. Наразі артист будує стосунки з молодою медійницею з Києва