Деякі поп-зірки 90-х не співали іншою мовою, окрім української: Марічка Бурмака, Степан Гіга, Оксана Білозір

Багато зірок мали купу російськомовних композицій, які тепер змушені перекладати на солов'їну. Але є й такі, що завжди співали виключно українською, тож тепер не мають жодного клопоту.

Марічка Бурмака

Навіть коли російськомовний контент заполонив українські терени на початку 2000-их, артистка не піддалася суцільній моді. Не стала, як Ірина Білик та багато інших виконавців, переходити на мову сусідньої держави. Так, іноді співала польською чи англійською, але переважно все ж українською. У репертуарі Бурмаки жодної пісні російською немає та ніколи не було.

Завжди співали лише українською мовою

Степан Гіга

Народний артист Україні у різні часи отримував замовлення на російськомовний контент. Але ніколи не погоджувався переходити на іншу мову з української. І хоча його переконували, що треба мати в репертуарі російські хіти, щоб просунутися на Сході країни, він ніколи не розумів, навіщо це. Адже понад усе мріє залишити свої творчі надбання для нащадків.

Завжди співали лише українською мовою

Оксана Білозір

Співачка через свою україномовну позицію завжди почувалася на других ролях у шоубізнесі. Інтернаціональних виконавців негласно записували до першої категорії. Ще й наголошували: “Співай російською – будеш зіркою”. Але артистка на це не пристала, бо обрала інший шлях у житті.

Завжди співали лише українською мовою

Кузьма Скрябін

Ніколи не прогинався під “русскій мір” і цей виконавець. І хоча з легкої руки Наталії Могилевської якийсь час брав участь у концертах на підтримку кандидата Віктора Януковича, все одно співав виключно українською. Писав пісні на молодіжному сленгу. Напевно, тому вони й мали шалену популярність. Та й зараз не втрачають своєї актуальності, хоча музиканта немає з нами вже 9-й рік.

Завжди співали лише українською мовою

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.