Юрій Горбунов заявив, що зараз на часі знімати комедії про малоросів: в разі успіху гроші повернуться

Бажання Юрія Горбунова зняти комедійний серіал "смт Інгулець" державним коштом збурило суспільство. Це призвело до відмови від грошей і відставки міністра культури. Що з цього приводу думає винуватець, намагалася з'ясувати Аліна Доротюк.

Юрій Горбунов певен, що людям не пояснили, як усе відбувалося насправді. Стомленому затяжною війною суспільству достатньо було одного сірника, щоб розпочалася велика пожежа. Звідси й хейт, який розповсюдився не лише на самого Юрія, але й на його родину і навіть на тих знаменитостей, які прийняли сторону шоумена.

Українцям видалося, що під час повномасштабної агресії витрачати 33 мільйони гривень на веселу 24-серійну стрічку, яка розповідає про двох харківських ухилянтів, що потрапили в село у центральній Україні, неможливо.

Прототипом головного героя серіалу став фермер з Кіровоградщини

Якщо послухати Горбунова, то ці гроші було виділено міжнародними донорами виключно на знімання фільмів. Їх не можна передати на інші потреби, зокрема, як пропонувалося, на придбання безпілотників. Усього бюджет на український кінематограф склав 400 мільйонів гривень.

Команда ще розмірковувала, чи подаватися на конкурс зі своїм сценарієм, адже державна бюрократична машина вимагає ретельних звітів за кожну витрачену копійку. Коли ж сказали, що гроші слід отримати до кінця року, бо в іншому разі вони повернуться назад до спонсорів, було вирішено пред’явити сценарій драмеді.

В Інтернеті з’явилося чимало мемів з приводу знімання драмеді

Знімальний процес має тривати 50-60 днів. У роботі будуть залучені близько сотні людей. Плюс півсотні осіб масовки та ще стільки ж для інших робіт. Усі вони отримають зарплату і сплатять із неї податки.

За умовами гранту, права на стрічку належатимуть державі. Вона надалі продаватиме фільм на різні платформи, монетизуватиме стрічку під час безплатних переглядів на Ютубі, а значить, усі ці гроші повернуться назад і, можливо, навіть у більшому об’ємі, ніж затрачено, якщо проєкт виявиться вдалим.

Тож, за словами Юрія Горбунова, вони не дуже й хотіли брати участь у цьому конкурсі, оскільки “Скажене весілля” ще й досі приносить прибутки, а в цьому разі отримали б лише голу зарплату за роботу, і все.

Схожі статті

Проміняла Лондон на Київ: донька Полякової відрахувалась з Англії, а в Україні покинула батьківський дім

Донька відомої української співачки Олі Полякової Маша повідомила про важливу подію у своєму житті. Дівчина вирішила з'їхати від батьків та жити окремо

Смачне й доступне сметанкове печиво я готую за 20 хвилин: діти від нього у захваті. З’їдають все до крихти

Магазинний асортимент печива швидко приїдається. А от печиво, яке ми пропонуємо вам приготувати, довго не набридатиме, тому що його тісто універсальне, а начинку ви будете змінювати за бажанням.

Квартальна дружина Зеленського Кравець показала свого 7-річного сина: Іван не схожий ні на маму, ні на тата

Відома українська актриса Олена Кравець показала свого єдиного сина Івана, який не так давно відзначив 7-річчя. Як сьогодні виглядає хлопчик і на кого більше схожий?