Беззубий Юрій Ткач з «Кварталу 95» впав в істерику: «Випав останній молочний зуб»

Author name 2 Грудня 2020 в 17:12

Поділитися статтею

Юрій Ткач
Юрій Ткач

Відомий український гуморист Юрій Ткач з «Кварталу 95» насмішив шанувальників своїм “перетворенням”. Тепер він не тільки лисий, а ще і беззубий.

Творчий шлях героя нашої сьогоднішньої статті почався з КВН. Разом з друзями шоумен організував команду «Збірна Дніпропетровська», капітаном якої був Ігор Ласточкін. Після того, як вони стали срібними призерами Вищої ліги КВН, Юрій почав зніматися в ситкомі «Країна У», де виконав роль Юрчика — чоловіка Яринки.

Юрий Ткач и Ирина Сопонару в образах Юрчика и Яринки
Юрій Ткач та Ірина Сопонару в образах Юрчика і Яринки

Також Ткач взяв участь у «Танцях з зірками», зайняв крісло судді в четвертому сезоні «Ліги сміху» і «Розсміши коміка. Діти», після чого замінив Володимира Зеленського у «Вечірньому кварталі».

Юрий Ткач и Евгений Кошевой в «Рассмеши комика»
Юрій Ткач і Євген Кошовий в «Розсміши коміка»

З огляду на те, що кар’єра коміка йде тільки вгору, очевидно, з почуттям гумору у нього немає ніяких проблем. Про це також говорять його публікації в соціальних мережах.

Так, у себе в Instagram Юрій убив свою аудиторію наповал коротким роликом, в якому примірив на собі забавну Insta-маску, яка наділила його густими бровами і зробила беззубим.

Це “творіння” артист назвав істерикою, з чим погодилися понад півтора мільйона його підписників. Ось як вони відреагували на публікацію в коментарях:

  • «Істерика почалася у всіх, хто подивився відео»;
  • «Я плачу від сміху!»;
  • «Можна переглядати нескінченно»;
  • «Спочатку не зрозумів, що це маска»;
  • «Найталановитіший на нашій естраді. Дуже різноманітно і правдоподібно!».

Не залишилися осторонь і колеги Ткача. Гарік Бірча, наприклад, вирішив пожартувати і написав: «У Юри випав останній молочний зуб!», а Ірина Сопонару просто залишила кілька усміхнених смайликів.

Комментарии под постом Юрия Ткача в Instagram
Коментарі під постом Юрія Ткача в Instagram

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею