На похоронах пішов дощ: Бориса Плотникова поховали поруч з Юлією Началовою

Author name 5 Грудня 2020 в 22:12

Поділитися статтею

Похорон Бориса Плотникова пройшли 5 грудня - поклали поруч з Юлією Началовою
Похорон Бориса Плотникова пройшли 5 грудня – поклали поруч з Юлією Началовою

Актора, який прославився роллю Борменталя в фільмі “Собаче серце “, поховали поруч зі співачкою Юлією Началова, яка померла півтора року тому.

В суботу, 5 грудня в Московському художньому театрі відбулося прощання з Борисом Плотніковим. Помер він ще другого грудня. Однак через бурхливої пандемії коронавирусной інфекції шанувальники не змогли на неї прийти – церемонія була закритою.

Поховали Бориса Плотникова на Троєкуровському кладовищі – там же, де і Юлію Началову

На Троєкуровському кладовищі також поховані такі відомі діячі Російської Федерації, як Микола Караченцов, Марина Голуб, Олександр Лазарєв-старший, співачка Юлія Началова.

Варто відзначити, що померла в 2019 році співачка Юлія Началова була прихильницею фільму “Собаче серце “, в якому колись прославився Плотніков.

Більше про трагічну смерть співачки ви можете дізнатися у нас в відео на Ютуб-каналі “Одна хвилина “.

https://youtu.be/wXftGtIcxK0

Хто такий Борис Плотніков?

Похорон Бориса Плотникова
Похорон Бориса Плотникова

Борис Плотніков є відомим російським акторам, який отримав звання народного артиста Російської Федерації, а також заслуженого артиста Росії. Він народився в 1949 році, і за своє життя зіграв в більш ніж 80 проектах театру і кіно.

На рахунку чимало нагород і почесних звань. Наприклад, в 2005 році він отримав Орден Пошани за роль у виставі театру Табакова.

Зараз всі, хто дивився фільми з його участю, сумують і висловлюють родичам свої слова підтримки. Варто відзначити, що достеменно невідомо від чого помер Борис Плотніков. Дехто припускає, що у нього був коронавірус. Однак родичі не підтвердили цієї інформації, але і не спростували. Можливо, з часом інформації про кончину Плотникова з’явиться більше.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею