Олега Винника стало менше: через страшну хворобу співак сильно схуд

Author name 8 Грудня 2020 в 13:12

Поділитися статтею

Олег Винник сильно схуд після небезпечного китайського вірусу
Олег Винник сильно схуд після небезпечного китайського вірусу

Український кумир вовчиць Олег Винник недавно переніс коронавірусну інфекцію.

Саме через це йому довелося достроково покинути проект “Танці з зірками “. За правилами, його дискваліфікували на другий ефір, коли він не з’явився на паркет.

Ще на початку сезону, в зв’язку з пандемією коронавируса, були затверджені єдині правила: кожна пара може пропустити виступ тільки один раз. Якщо вдруге вона виходить не виходить на паркет, то буде автоматична дискваліфікація.

Олег Винник сильно схуд
Олег Винник сильно схуд

Незважаючи на те, що Олегу Виннику, на численні прохання публіки, Юрій Горбунов запропонував повернутися, він порахував це не зовсім чесним по відношенню до інших учасників шоу, і відмовився від цього запрошення.

В одному з інтерв’ю для журналу Viva Олег Винник розповів, що в цілому за час участі в “Танцях з зірками “, і за період своєї хвороби він схуд більш ніж на 10 кг і став відчувати себе більш бадьорим.

Олег Винник виснажений після ковід-19

“З’явилися відчуття, яких раніше не було. Наприклад, я почав по-іншому відчувати своє тіло. М’язи стали набагато легше. За час участі в ” Танці з зірками “і в період хвороби в сукупності я втратив 10 кілограм “, – каже Олег Винник в коментарі журналістам.

Коронавірус не пощадила Олега Винника, Олену Шоптенко і чоловіка Олени
Коронавірус не пощадила Олега Винника, Олену Шоптенко і чоловіка Олени

Варто зазначити, що в зв’язку з коронавирусной інфекцією, Олег Винник скасував практично всі свої концерти, які планувалися на грудень.

Проте, тренування і репетиції з чарівною бек-вокалісткою Таїсією Сватко тривають.

Саме Таїсію Сватко, яка виступає під псевдонімом Таюне, і запідозрили в тому, що вона може бути таємною дружиною Олега Винника.

Винник така людина, яка вкрай рідко афішує свої особисті взаємини з жінками. Однак цього разу розголосу зрадила сама Таюне.

Вона часто публікувала знімки з квітами, які, очевидно, подарував Олег Винник. А ще, часто робила багатозначні Селфі зі своїм начальником.

Шанувальники почали говорити, що у них нібито навіть є доросла дочка. Таїсія Сватко недавно виклала фото із загадковою дівчиною років п’ятнадцяти, яка за зовнішніми характеристиками дуже вже схожа на короля вовчиць.

Більше про плановане розкладі концертів Олега Винника ви можете дізнатися на його сторінці в Instagram, де він публікує практично всі оновлення і свої афіші для виступів.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею