Володимир Остапчук здав тест на ВІЛ і заговорив про важку хворобу: «Головний біч нашого часу»

Відомий ведучий і шоумен Володимир Остапчук закликав українців стежити за своїм здоров'ям.

Володимир Остапчук опублікував в своєму Інстаграмі відео присвячене страшному захворюванню ВІЛ. Шоумен закликав відмовитися від стереотипів щодо тестування і показав власний приклад. Остапчук акцентував свою увагу на тому, що більшість людей вважає, що не може заразитися цим вірусом і навіть не вважає за потрібне проходити цей тест. Однак підхопити хворобу можна і в кабінеті стоматолога і в тату-салоні.

“Та який ще ВІЛ? Багато через страх, відсутність часу або не розуміння проблеми просто ігнорують тестування на «головний біч нашого часу». Хоча небезпека може бути всюди, від кабінету стоматолога до тату-студії. Я радий приєднається до соціальної ініціативи і сказати про те, що в Україні з’явилися експрес-тести. “, – написав шоумен.

У відео Володимир здав експрес-тест на ВІЛ у домашніх умовах, який, до слова, виявився негативним і закликав публіку теж пройти тестування.

Користувачі Мережі підтримали шоумена в коментарях, зазначивши, що потрібно ще більше висвітлювати цю тему.

Варто зазначити, що тема ВІЛ-інфекції для України дуже актуальна. Україна сьогодні займає одне з перших місць серед країн європейського регіону за кількістю ВІЛ-позитивних осіб. За оціночними даними, на початок 2018 у країні проживало 244 000 ВІЛ-позитивних людей. Кожен сотий громадянин України віком від 15 до 49 років інфікований ВІЛ, що є одним з найвищих показників серед країн регіону.

Популярне

Схожі статті

“Моя дружина — мій ангел”: що відомо про дружину Олександра Усика Катерину, яку він обожнює та боготворить

Олександр Усик — відомий український боксер, чемпіон світу, який завоював серця мільйонів.Проте, за успіхами на рингу стоїть не лише його наполеглива праця, а й надійна підтримка дружини Катерини.

Ще не всі вершини підкорила: Тіна Кароль розповіла, що мріє знову виступити на Євробаченні та взяти реванш

Тіна Кароль, одна з найяскравіших зірок української естради, після успіху колег у світовому конкурсі раптово поділилася своєю мрією знову виступити на сцені Євробачення.

В неї були всі шанси стати поп-дівою: що змусило співачку Євгенію Власову покинути сцену аж на 10 років

Євгенія Власова ділиться подробицями своєї відсутності, розповідає про випробування, які довелося подолати, і відкриває завісу над своїми майбутніми творчими планами.