Дан Балан привселюдно засвітився в компанії чарівної юної брюнетки: Тіна Кароль вже зовсім не мають значення

Author name 22 Січня 2021 в 18:01

Поділитися статтею

Дан Балан і його нова любов - хто вона
Дан Балан і його нова любов – хто вона

Поки численні шанувальники Дана Балана і Тіни Кароль все ще сподіваються, що пара возз’єднається, вони живуть своїм паралельним життям.

Тіна і Дан, судячи з усього, вже практично не спілкуються або ж дуже ретельно це приховують. Навіть коли Дан приїжджав до Києва для виступу на фіналі “Танців з зірками”, як кажуть свідки, вони з Тіною хіба що привіталися і все. І бути суддею “Голосу-11” Дан відмовився, а чутки твердять, що це ініціатива української красуні – взяти нових членів журі.

Тіна і Дан разом отримали престижну нагороду як “Краща колаборація” за 2020 рік за спільну пісню “Помнишь”, яку в розпал карантину вони виконали на мансарді будинку Кароль, де у неї музична студія.

Дан Балан і Тіна Кароль
Дан Балан і Тіна Кароль

За останній рік і Тіна, і Дан не сиділи склавши руки. Кароль створила новий альбом, зняла унікальний кліп-трилогію, випустила цілий ряд цікавих аксесуарів та одягу, ювелірних прикрас в рамках свого бренду. До речі, взуттєва колекція, створена Тіною, отримала великий резонанс не тільки в Україні. А ще вона отримала іменну зірку на Алеї слави в Києві.

Тіна Кароль у іменної зірки
Тіна Кароль у іменної зірки

А Дан на деякий час зник зовсім, а потім з’явився з цілим портфоліо нових ідей, але за своєю звичкою, видає їх публіці порційно. Під завершення 2020 року Балан повідомив про створення власної Мерч-студії Monarda Studios, в рамках якої він буде далі виступати і просувати молоді таланти.

Дан Балан
Дан Балан

У фінальному випуску “Танців з зірками” він вийшов на сцену з молодою казахської співачкою Індірою Едільбаевою, суперфіналісткою “Голосу-10”, яка зараз виступає під сценічним ім’ям Indi. Разом з чарівною дівчиною Дан, як і пообіцяв в фіналі, створив пісню і записав спільний кліп, презентація якого відбулася 22 січня 2021 роки (подивитися ви можете в кінці статті).

Індіра з Даном Баланом на фіналі "Танців" 30.11.2021
Індіра з Даном Баланом на фіналі “Танців” 30.11.2021

В рамках презентації на своїй сторінці в Інстаграм Дан опублікував уривок з кліпу і показав обкладинку на музплатформах.

Дан Балан і Інді - обкладинка кліпу "Дихають любов'ю"
Дан Балан і Інді – обкладинка кліпу “Дихають про кохання”

До речі, в Казахстані дівчину не вважають вільною, так як вона вже другий рік живе (або жила?) з артистом Ерланом Байсабаровим. А перед тим юної Індірі приписували роман з іншою казахською зіркою – Алі Окаповим, з яким тоді неповнолітня дівчина постила фото з хештег і статусами “закохана”.

А ось і новий кліп Дана Балана:

 

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею