Історія кохання Віри Брежнєвої та Костянтина Меладзе: була розлучницею, а стала єдиною

Author name 25 Лютого 2021 в 18:02

Поділитися статтею

Віра Брежнєва і Костянтин Меладзе
Віра Брежнєва і Костянтин Меладзе

Історія кохання Віри Брежнєвої та Костянтина Меладзе – одна з найзагадковіших історій у вітчизняному шоу-бізнесі. Вони разом не заради, а всупереч – пліткам, пересудів.

Чутки про те, що Костя і Віра разом, ходили багато років до того, як вони офіційно оголосили про свій союз. Чутки дійшли до такого абсурду, що навіть коли прес-служба Віри Брежнєвої підтвердила факт відносин з Меладзе, публіка не повірила і вважала цю новину справжнісінькою газеткою “качкою “.

Не завадила навіть різниця у віці

Костянтин Меладзе
Костянтин Меладзе

Перша проблема особистих взаємин пари полягала в тому, що він – продюсер, а вона – красива і мила, але його підопічна. Хіба мало там кому приписували роман з цими віагрянки.

Тим більше, Костянтин Меладзе тоді був одружений і у нього були діти.

Але, мабуть, краса і мудрість неповторною блондинки настільки його захопила, що він готовий був кинути все, аби бути з нею однією.

Так і сталося, Костянтин Меладзе пішов від дружини, дітей, і став жити з жінкою, яка на 18 років молодша.

Віра Брежнєва щаслива в шлюбі з Костянтином Меладзе
Віра Брежнєва щаслива в шлюбі з Костянтином Меладзе

Весілля було не гучною

За словами Костянтина Меладзе, ніхто з друзів і близьких не знав про їх з Вірою весіллі. Вони простий удвох полетіли в Італію, де скромно розписалися в мерії, яка перебувала поруч з їх готелем. Після вони посиділи в ресторанчику на березі моря, а потім удвох провели два абсолютно щасливих, шикарних дня.

Костянтин Меладзе і Віра Брежнєва
Костянтин Меладзе і Віра Брежнєва

“Схожість багато. Інше питання – хто з нас Пігмаліон, а хто Галатея. Подумати треба … Дуже велика кількість часу і сил у мене йшло на роботу, кар’єру, музику. І вона багато в чому мені відкрила очі на якісь інші, набагато більш привабливі та необхідні речі … Коли вона з’явилася в моєму житті, я став подорожувати, дивитися по сторонах, виліз з підводного човна … “,

– розповідав якось Костянтин про свою улюблену дружину.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею