Барі Алібасов на старості років возз’єднався з колишньою дружиною, але не з Федосєєвою-Шукшиною: немає сорому

Скандально відомий продюсер Барі Алібасов несподівано для своєї законної дружини Лідії Федосєєвої-Шукшиної возз'єднався з колишньою дружиною Оленою Уронич.

Нещодавно 73-річний Барі Каримович потрапив до лікарні з переломом ноги. Алібасову потрібна була операція, а тепер він пересувається в інвалідному кріслі. Відновлювати сили йому допомагають лікарі, син і екс-дружина Олена. Саме вона і народила музикантові єдиного спадкоємця, який названий на честь його самого.

Раніше жінка ображалася на героя статті за те, що той не підтримував їх з сином фінансово. Судячи з усього, їм вдалося налагодити відносини, що навряд чи сподобається Федосеевій-Шукшиній.

Барі Алібасов з сином і колишньою дружиною Оленою Уроніч
Барі Алібасов з сином і колишньою дружиною Оленою Уронич

З актрисою Барі два роки знаходився в законному шлюбі. У грудні 2020-го вони розлучилися, причому ініціатором розлучення стала Лідія. Справа в тому, що спочатку Алібасов-старший переписав подаровану дружиною квартиру на помічника, нічого їй не сказавши. Після цього продюсер повідомив про вагітність своєї 31-річної коханки Вікторії.

Барі Алібасов і його коханка Віка
Барі Алібасов і його коханка Віка

Вигравши спір щодо квартири, Федосєєва-Шукшина вирішила розірвати шлюб зі скандальним чоловіком, проте зовсім недавно вона подала відмову від судового позову.

Так Барі Каримович і Лідія Миколаївна знову стали офіційним подружжям, незважаючи на слізні прохання Алібасова про остаточний розрив.

Барі Алібасов і Лідія Федосєєва-Шукшина
Барі Алібасов і Лідія Федосєєва-Шукшина

Він стверджує, що його почуття до неї не згасли, але на їх сімейних проблемах намагаються нажитися усі навколо. Саме тому герой статті хоче, щоб цей союз розпався, а його син впевнений, що Федосєєва-Шукшина і вся її родина переслідують одну мету — забрати славу і гроші Алібасових.

Популярне

Схожі статті

Лілія Ребрик після хрещення показала обличчя крихітки: чи схожі сестри між собою та хто з них мамина копія

Сім'я Лілії Ребрик та Андрія Дикого завжди викликала захоплення серед шанувальників. І нещодавно Лілія знову поділилась зворушливими фотографіями своїх доньок, включаючи найменшу, яку вже похрестили.

Закусок багато не буває: огірки по-корейськи — знаменита страва кімчі. Це не лише смачно, а ще й корисно

Коли справа доходить до корейської кухні, багато хто експериментує з різноманітними стравами, щоб відчути екзотичні смаки та нові кулінарні враження. Але на першому місці — знаменита кімчі з огірків.

Українська Південна Пальміра не гірше Мальдівів: Леся Нікітюк приїхала в Одесу й приголомшила своїм виглядом

Леся Нікітюк ніколи не відмовляє собі похизуватися своїми принадами та зробити цікаві фото з міст, де вона буває по роботі або просто відпочиває.