Алла Пугачова вперше відреагувала на скандальні висловлювання музичного критика Сергія Сосєдова

Author name 17 Березня 2021 в 11:03

Поділитися статтею

Сергій Сосєдов та Алла Пугачова
Сергій Сосєдов та Алла Пугачова

Всі, хто стежить за світом шоу-бізнесу, точно знає, що музичний критик Сергій Сосєдов має досить мало друзів – у нього більше ворогів.

Сергій має сміливість відверто і досить гостро висловлюватися від зірках будь-якого рівня. Нещодавно в інтерв’ю ютуб-блогеру Раміні Екхакзай в її проекті “Ходять чутки ” Сосєдов розповів, звідки у нього така сміливість.

“А тому що я вільна людина, тому що за мною ніхто не стоїть, мені ніхто не платить. Якби мені хтось платив, я б уже думав про кого говорити, про кого не говорити. А так мені ніхто ні копійки не дав, і це добре, я можу говорити про всі що думаю “,

– висловився Сергій.

Сергій Сосєдов
Сергій Сосєдов

Він розповів, що ображений на багатих друзів-зірок за те, що коли банк, в якому Сосєдов зберігав всі свої заощадження, збанкрутував і закрився, він залишився без гроша, а йому ніхто навіть не допоміг. Тому зараз він став критикувати зірок ще більше.

Алла Пугачова вперше за довгі роки прокоментувала слова Сергія Сосєдова

Зробила це вона в інтерв’ю журналістам програми “Ти не повіриш! “.

“Не чіпайте Сергійка! Йому треба якось заробляти. Раніше він заробляв на тому, що хвалив мене. Тепер вона заробляє на тому, щоб (нецензурно, – ред.) “,

– зазначила Алла Борисівна.

Алла Пугачова
Алла Пугачова

Нагадаємо, що нещодавно екс-суддя таких відомих українських талант-шоу, як “Х-фактор ” і “Україна має талант ” заявив, що пародист і гуморист Максим Галкін нібито взагалі необґрунтовано отримує такі величезні гонорари. Він зазначив, що таланту “замало ” у нього, і він навіть не співає і не танцює, а просто жартує. Максим Галкін на ці слова на його адресу вважав за краще не відповідати.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею