У актора Марка Богатирьова – Максима Лаврова з “Кухні” – таємно народився син. Тетяна Арнтгольц народила

18 березня стало відомо, що у зірки культового серіалу "Кухня " 36-річного Марка Богатирьова і його 39-річної дружини Тетяни Арнтгольц народився син.

Уже відомо, що пара назвала хлопчика Данилом. Вагітність дружини ретельно приховували, як і своє весілля. Пара розписалася в листопаді 2020 го. Для Богатирьова це перша дитина, а Арнтгольц виховує 11-річну дочку від актора Івана Жидкова.

Про це прекрасне і дуже важливому звістці Марк сам оповістив в своєму Інстаграм-акаунті, опублікувавши фото з дитиною на руках

“У будинку щастя))! Син народився!

Богатирьов Данила Маркович !! В добру путь “, – написав актор серіалу ” Кухня “в описі до свого сімейного і такому теплому фото.

Де саме Тетяна народила другу дитину – поки невідомо. Всю вагітність вона приховувала, в світло не виходила і в проектах не знімалася. Шанувальники навіть не могли запідозрити, що сестра Артнгольц в положенні.

Тепер стало зрозуміло, що Тетяна навіть відмовилася вести шоу “Жди меня ” на останніх місяцях вагітності. Чим було викликане таке небажання розповідати про прийдешнє поповнення в родині – поки невідомо. Але є припущення, що були побоювання з приводу безпечного протікання вагітності, і зоряні батьки не хотіли, щоб сторонні про це знали.

Але коли небезпека повністю минула, вирішили все ж похвалитися своїм важливою подією – це їх перша спільна дитина.

Популярне

Схожі статті

Як змінювалася з роками Джамала: від незграбного підлітка з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви

Шлях Джамали від худорлявої дівчинки з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви є яскравим прикладом постійного розвитку, самовдосконалення та незламної віри в себе.

Вік живи, вік учись: так швидко оселедець я ще не чистила. Ніяких секретів, усе максимально елементарно

Для того, аби приготувати смачний салат чи будь-яку іншу закуску до свого столу на основі риби, для початку її потрібно якісно почистити. Розповідаємо, як це зробити.

У білосніжному костюмі з вишивкою: Олександр Усик приголомшив стильним образом перед поєдинком з британцем

Український боксер Олександр Усик приголомшив публіку костюмом з чорною вишивкою, який одягнув на пресконференцію перед поєдинком з Тайсоном Ф'юрі.