Кому приписували роман з красунею Настею Каменських? Знамениті чоловіки ледве виправдалися

Author name 7 Квітня 2021 в 20:04

Поділитися статтею

Каменських
Каменських

Навряд чи хтось стане сперечатися з тим, що співачка Настя Каменських – красуня і справжня зірка. Вона – мрія багатьох чоловіків і предмет побоювання для жінок.

Дійсно, як виявилося, багато дівчат бояться, що їхні чоловіки всерйоз покладуть око на Каменських. Сьогодні ми розповімо про два випадки, коли зоряним чоловікам приписували роман із заміжньою NK, і вони через це сварилися зі своїми дружинами.

Позитив Олексій Завгородній

Олексій Завгородній з дружиною Ганною
Олексій Завгородній з дружиною Ганною

Здавалося б, він майже весь час був в парі з Надею Дорофеєвої. Там було досить чуток про роман.

Однак, як розповіла сама дружина Позитиву, ще до створення дуету “Время и стекло “, коли Олексій їздив на гастролі з Потапом і Настею, і виступав у них на розігріві, у неї були побоювання – а не чи піде чоловік до NK?

Однак побоювання не виправдалися. Більш того, Настя і Ганна Завгородня зараз – це кращі подружки.

Джеджула

Юлія і Андрій Джеджула
Юлія і Андрій Джеджула

За три дні до 2021 Нового року вагітна дружина Андрія Джеджули виявилася в лікарні з загрозою викидня. Юлія Леус пояснила, що улюблений нібито піднімав на неї руку і довів до сильного стресу. Сам шоумен прокоментував скандал і зізнався, що дружина робить з себе жертву.

Шоумен запевнив, що Юлія Леус дуже ревнива, а на тлі підвищеного гормонального фону ситуація лише загострюється. За його словами, причиною розриву пари в минулому році стали ревнощі дружини. Тоді моделі не сподобалися інстаграм-Сторіс, які виклали в мережу з її чоловіком. На цей раз Юлія розлютилася через фото улюбленого зі співачкою Настею Каменських.

Джеджула і Настя Каменських
Джеджула і Настя Каменських

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею