Які складні операції перенесли українські зірки Астаф’єва, Бабкін, Alyosha та інші?

Author name 7 Квітня 2021 в 20:04

Поділитися статтею

Зірки, які перенесли складні операції
Зірки, які перенесли складні операції

Нещодавно в ЗМІ активно писали про те, що українському виконавцеві Сергію Бабкіну зробили складну операцію на очі.

Ми вирішили розповісти вам про зірок, які зіткнулися зі складними проблемами зі здоров’ям, і потребували оперативного втручання. Нещодавно про ці зірках розповіли в сюжеті програми “Зірковий шлях”.

Alyosha

Alyosha
Alyosha

Дружина фронтмена групи “Антитіла ” Тараса Тополі, співачка Альоша теж одного разу лягла під ніж до пластичних хірургів. Це було в 2016 року. І операція була складна – співачці оперували голосові зв’язки. Після хірургічного втручання на зв’язки у артистки навіть була депресія і вона зверталася до психолога. Alyosha боялася, що більше не зможе співати. Благо, голос повернувся і через час все нормалізувалося.

Даша Астафьєва

Даша Астафьєва
Даша Астафьєва

Співачка і мрія всіх чоловіків недавно налякала фанатів – вона опинилася в лікарні через внутрішню кровотечу. Каже, були болі в животі, і навіть потрібна була операція. Яка саме – зірка не уточнила.

Дружина Дяді Жори

Дядя Жора
Дядя Жора

Дружина відомого українського коміка і телеведучого Наталя Мичковська пережила видалення міоми матки. Сама зірка розповіла, що це був вимушений захід через вроджені проблеми зі здоров’ям.

Дружина Дяді Жори
Дружина Дяді Жори

“Таку операцію зазвичай не вирішуються проводити жінкам після 30-ти, але мені зробили. Операція тривала майже 10 годин. Все переживали. Але це треба було зробити, так як мені давали максимум три роки прожити “, – розповіла Наталія Мичковська, дружина шоумена Дяді Жори.

Сергій Бабкін

Сергій Бабкін майже відразу після складної операції на очі відправився на зйомки
Сергій Бабкін майже відразу після складної операції на очі відправився на зйомки

Нещодавно артист пережив хірургічне втручання на обидва ока. Це все через те, що Бабкін стрімко почав втрачати зір. Перед операцією він уже не бачив на 70%. Однак Австрійські лікарі буквально створили диво і Сергій вже повернувся в звичний графік.

Сніжана Бабкіна – дружина і муза Сергія зізналася, що на лікування з сімейного бюджету пішло 15 тисяч євро.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею