Екс-холостячка Ксенія Мішина показала будинок, в якому виросла і жила до популярності: більше схожий на сарай

Author name 8 Квітня 2021 в 09:04

Поділитися статтею

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

Українська актриса і головна героїня першого сезону реаліті-шоу “Холостячка” Ксенія Мішина вирушила в рідні місця і показала будинок, в якому колись жила.

Перш ніж освоїти акторську професію, Ксенія Мішина вчилася на економіста, проте дуже скоро після вступу до вузу вона усвідомила, що це зовсім не її покликання. Тоді майбутня телезірка кинула навчання і повернулася до рідного Севастополя, де займалася всім підряд — працювала ріелтором, офіціанткою, аніматором. Згодом вона зрозуміла, що хоче бути актрисою і стала студенткою Київського університету театру, кіно і телебачення.

На телеекрани Ксенія вперше потрапила у 2014 році, але справжнє професійне визнання вона отримала у 2019-му, зігравши роль головної антагоністки в серіалі “Кріпосна” Лідії Шефер.

Ксенія Мішина в серіалі Фортечна
Ксенія Мішина в серіалі Кріпосна

Потім Мішина з’явилася в “Танцях з зірками”, де в парі з хореографом Євгеном Котом здобула перемогу, а восени 2020-го вся Україна стежила за особистим життям актриси в проекті “Холостячка”. Серед усіх претендентів на серце вона зробила вибір на користь коміка Олександра Еллерта.

Популярність артистки продовжує зростати, їй надходять безліч робочих пропозицій, вона літає на відпочинок в теплі краї і може дозволити собі гідне життя, проте так було не завжди.

Ксенія Мішина знялася в рекламі парфумів
Ксенія Мішина

Так, у себе в Інстаграмі Ксенія Мішина розповіла, що зараз спільно з одним з українських телеканалів займається зйомкою біографічного фільму про неї. Це і стало причиною приїзду знаменитості туди, де вона раніше жила. Будівля без перебільшення нагадує старий сарай, і аж ніяк не житловий дім.

Скриншоты из Инстаграма Ксении Мишиной
Скріншоти з Інстаграма Ксенії Мішиної
Скриншоты из Инстаграма Ксении Мишиной
Скріншоти з Інстаграма Ксенії Мішиної

Після цієї поїздки екс-холостячка поділилася емоціями від поїздки і зазначила, що незважаючи на нелегке та несолодке минуле життя, потрапивши в рідні місця, її переповнювали виключно теплі і приємні спогади.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею