Сергій Сосєдов дістався до Ані Лорак і заявив, що за її успіхом стоять покровителі: талант вирішує не все

Author name 28 Квітня 2021 в 14:04

Поділитися статтею

Сергій Сосєдов висловився про покровителів Ані Лорак
Сергій Сосєдов висловився про покровителів Ані Лорак

Відомий музичний критик Сергій Сосєдов нерідко висловлюється про творчість Примадонни, але однією Аллою Борисівною справа не обмежується.

Герой нашої сьогоднішньої статті за словом в кишеню не лізе і регулярно дає вельми різку оцінку таланту найіменитіших зірок естради. Його не зупиняють навіть їх статус і популярність, оскільки він вважає, що критикує виключно те, що вимагає тієї самої критики.

Сергій Сосєдов
Сергій Сосєдов

На цей раз Сосєдов дав свій коментар щодо скандального інтерв’ю Ані Лорак, яка дала зрозуміти, що на зорі її кар’єри продюсер Костянтин Меладзе відчував до неї симпатію і пропонував “інтимні” умови роботи. В ефірі проекту “Доля людини” з Борисом Корчевніковим артистка сказала наступне:

“Якби я була іншою людиною, моє життя пішло б по злітній смузі. Але у мене завжди були свої поняття про те, як треба. І ту роботу, яку він мені пропонував, і той шлях розвитку мені не підійшли”.

Ані Лорак і Костянтин Меладзе
Ані Лорак і Костянтин Меладзе

За її словами, після цього Меладзе обірвав їй всі контакти зі своїми знайомими, оскільки вона не прийняла його умови роботи, які “лежали в особистій площині”.

Критик не сумнівається в правдивості слів Ані, адже “ця історія стара як світ”. Причому він має на увазі не тільки шоу-бізнес, а всі сфери в цілому, і не бачить в цьому нічого поганого:

“Кожен обирає свою дорогу. Лорак сказала — значить, була відверта. Інша б промовчала”, — наводить слова Сергія видання Teleprogramma.pro.

Сергій Сосєдов
Сергій Сосєдов

На думку Сосєдова, за будь-яким відомим артистом стоять ті чи інші впливові люди, так званий дах:

“Бідна людина з талантом кудись потрапила? Таких я не знаю. Завжди повинні бути покровителі. Якщо їх немає, то будь-хто швидко вилетить”.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею