Ліза Галкіна у власному гольф-клубі похвалилася вміннями: зоряний тато навчив грати

Author name 5 Травня 2021 в 17:05

Поділитися статтею

Ліза Галкіна
Ліза Галкіна

Відома родина Алли Пугачової і Максима Галкіна блищить розкішшю на кожному кроці. Ще б пак, адже в їх палаці такі хороми.

Сьогодні в Інстаграм Максима Галкіна з’явилося нове відео, де він показав забави зі своїми дітьми. Максим Галкін спочатку показав, що вони з сином Гаріком каталися на велосипедах по селі Грязь, де і знаходиться їх розкішний палац.

А потім він записав в Інстаграм-сторіз відео, як вчить свою єдину дочку Лізу грати в гольф. Варто зазначити, що у Максима будинку власна міні-доріжка для гольфу. Судячи з усього, Лізі до душі таке захоплення, і зовсім скоро вона буде забивати кулі вже не на міні-доріжці, а на цілому полі.

Ліза Галкіна грає в гольф на міні-доріжці
Ліза Галкіна грає в гольф на міні-доріжці

Відзначимо, Зоряний тато весь вільний час присвячує дітям. Відомий телеведучий, гуморист Максим Галкін і співачка Алла Пугачова виховують двійнят Гаррі і Лізу.

До речі, син і дочка відомої пари в 2020 році пішли в перший клас. Вони стали учнями Першої Московської гімназії. Це престижна приватна школа, розташована на Рубльово-Успенському шосе. До слова, Ліза і Гаррі прекрасно знають, що їхня сім’я дуже знаменита. Нещодавно діти вирішили зобразити відданих фанатів своєї тата. Син і дочка Максима Галкіна розсмішили його. Телеведучий зізнався, що відчув справжню хвилину слави. А шанувальники відзначили хороші артистичні здібності у дітей.

Шестиповерховий палац Галкіна і Пугачової: як виглядає всередині будинок Примадонни і її сім’ї?

Алла Пугачова святкує 72-річчя. Любов до Сталлоне, онкологія і операція: що їй довелося пережити?

https://youtu.be/f7DIpJtt4k0

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею