(Фото) Як виглядає мама Тіни Кароль: жінка, яка в таємниці від чоловіка возила дочку на пісенні конкурси

Author name 15 Травня 2021 в 10:05

Поділитися статтею

Тіна Кароль
Тіна Кароль

Минулого тижня Україна і ще 40 країн світу відзначали День матері. В честь цього привітали свою маму і Тіна Кароль з братом.

Тіна Кароль – яскрава співачка сучасності, яка дуже швидко досягла слави й популярності. Талановита блондинка багато років працювала над образом і вокалом, а направила її на цей шлях мама…

Батьки Тіни Кароль на власному весіллі. Фото взято на просторах мережі.

Сама артистка мало розповідає про свою сім’ю і приватного життя в принципі. Але, ось її брат, Станіслав, куди більш відвертий зі своїми передплатниками. Може через те, що у нього їх небагато, а сам профіль в Інстаграме – закритий.

Проте, редакції “Одна хвилина” вдалося потрапити в число нечисленних фоловерів Станіслава. На день Матері він опублікував фотографію з мамою і сестрою.

Брат Тіни Кароль показав спільне фото. Знімок з екрана узятий з Інстаграму.

Маму Тіни і Станіслава звуть Світлана. У дівоцтві носила дуже милозвучне прізвище – Журавель.

Виявляється, Івано-Франківськ, де виросла поп-діва – це мала батьківщина її мами. Тіну перевезли в це українське місто, коли їй було всього 7 років.

Її мама була завжди другом і порадником для доньки. Саме Світлана в таємниці від суворого батька їздила з маленькою Танею в сусідній Львів на конкурси пісні.

Вона навіть шукала гроші, що б доньці організувати виступи, коли батько не хотів розвивати талант у дівчинки.

Відомо, що зараз батьки Тіни Кароль проживають так само в Києві, як і сама артистка. Співачка часом навідується до своїх близьких.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею