Чи є насправді діти у Таюне: хто народив Олегу Виннику сина Юліана. Вся правда про життя Таїсії Сватко

Author name 15 Травня 2021 в 19:05

Поділитися статтею

Таїсія Сватко та Олег Винник – найбільш загадкові артисти сучасності. Ця пара досі так і не розкрила головний секрет: є між ними зв’язок.

Сім’я Олега Винника – це справжня таємниця для його шанувальників. Чоловік досі не хоче розкривати всі карти свого шлюбу. Вважається, що його таємною дружиною є Таїсія Сватко, яку ми знаємо і любимо під псевдонімом Таюне.

Олег Винник і Таюне
Олег Винник і Таюне. Фото взято на просторах мережі.

На концертах ця пара поводиться дуже мило: посмішки, непомітні обійми, переглядання – все начебто говорить, що вони пара. Тим не менш, до цих пір жоден з них так і не зізнався, що відчуває один до одного.

Олег Винник і Таюне
Олег Винник і Таюне. Фото взято на просторах мережі.

Якщо Олега часто запрошують на інтерв’ю і по крупицях можна зібрати його біографію, то життя Таюне – справжній ящик Пандори, який під силу розгадати не кожному.

Вважається, що у жінки є син.

Таюне з сином від Олега Винника Юліаном
Таюне з сином від Олега Винника Юліаном. Фото взято на просторах мережі.

Дійсно в минулому році випадково потрапила в мережу інформація про якогось Юліана Винника – спортсмена і плавця з Німеччини. Хлопчик – 2004 року народження і проживає в Берліні.

Відомо, що в 2005 році Олег Винник, даючи інтерв’ю німецькому виданню, розповів, що у нього є однорічний син і дружина, яких він хотів забрати в Берлін.

Юліан Винник - фото з сайту спортивної школи
Юліан Винник – фото з сайту спортивної школи.

Втім приписували, що у Таюне є доросла дочка. Але інформацію дуже швидко спростували. Проте з сином – загадка. Музиканти не підтверджують, але і не ставлять під сумнів ці чутки.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею