Як виглядає дружина Федора Добронравова, з якою актор живе все життя?

Author name 23 Травня 2021 в 14:05

Поділитися статтею

Федір Добронравов
Федір Добронравов

Федір Добронравов – популярний актор, якому принесла величезну славу роль Івана в ситкомі “Свати”, студії “Квартал 95”.

Серіал “Свати ” став настільки доленосним в його житті, що навіть особисте життя пов’язували з серіалом – приписували йому роман з колегою по сцені Тетяною Кравченко, яка виконувала роль Валюхи.

Службовий роман Івана і Валюхи Будько з “Сватів”: особисте життя Добронравова і Кравченко

Як же виглядає насправді реальна дружина Федора Добронравова? Добронравов – однолюб. Зі своєю дружиною Іриною актор знайомий з самого дитинства. Вони разом навчалися в одній школі.

Як Ірина та Федір Добронравов познайомилися? Зворушлива історія кохання

Ірина та Федір Добронравова
Ірина та Федір Добронравова

Відбулося знайомство ще в школі. Обидва партнери були товариськими, різнобічними, ходили в творчі гуртки, там і зустрілися. Це була любов практично з першого погляду!

Ірина дочекалася свого коханого коханого з армії, а коли Федір повернувся – запропонував їй руку і серце. Молода сім’я проживала в гуртожитку.

Ірина та Федір Добронравова
Ірина та Федір Добронравова

Ірина мирилася з усіма примхами ексцентричного чоловіка, який довгі роки шукав себе, надихався і тут же розчарувався в новій справі. Коли Добронравов вступив до Воронезького вуз, Ірина народила старшого сина Віктора, всіляко підтримувала чоловіка і стала для нього надійним тилом. Другий син народився через 6 років. Обидва стали акторами, не менше знаменитими, ніж зоряний батько.

Ірина та Федір – щасливі батьки. У них є двоє синів Ваня і Вітя, які пішли по стопах батька – зараз вони відомі в Росії і Україні актори, на рахунку яких десятки блискучих ролей в культових фільмах і серіалах.

Цікаво, але в четвертому сезоні українського телевізійного серіалу “Сватів ” сини Федора Добронравова навіть зіграли разом з батьком в невеликому епізоді. Їм, тоді ще маловідомим акторам, дісталася роль міліціонерів, які затримали Івана Будько.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею