Наталя Могилевська помітно погладшала і відверто зізналася в тому, що незадоволена собою

Author name 28 Травня 2021 в 23:05

Поділитися статтею

Наталя Могилевська зізналася, що погладшала
Наталя Могилевська зізналася, що погладшала

З огляду на те, що українці вже більше двох років сидять на карантині, не дивно, що у багатьох з’явилася проблема зайвої ваги. У сучасному світі складно знайти людину, хто не хотів би схуднути.

Багато людей через набору ваги комплексують, хоча, насправді, в цьому немає нічого ганебного. Проблему потрібно прийняти, усвідомити і вирішувати. Наприклад, телезірка Наталя Могилевська зізналася, що за час локдауна поправилась на цілих десять кілограмів, і тепер хотіла б від них позбутися швидше.

Озвучила цю цифру, щоб у неї було більше мотивації схуднути

Наталя Могилевська в рожевому брючному костюмі прогулялася по Києву
Наталя Могилевська в рожевому брючному костюмі прогулялася по Києву

Так, в ефірі програми “Ранок з Україною ” артистка розповіла, що поправилася на 10 кілограмів. Знаменитість вирішила оголосити про це публічно, щоб мати мотивацію схуднути.

“Все так змінилося, що коли ми зустрічаємося з колегами, перш за все запитуємо один одного: ” Скільки набрали за локдаун? “. Це постійна тема для обговорення! Сьогодні я відверто зізнаюся – у мене десять зайвих кіло. Така проблема зараз ледь чи не кожну людину, тому я пропоную зробити марафон і підключити тренера і дієтолога. я роблю це публічно, тому що розумію, що інакше ніколи не схудну, а якщо пообіцяю і не зроблю – мені буде дуже соромно “,

– заявила зірка.

Наталя Могилевська зізналася, що за часом для схуднення себе значно обмежила. Хоче вже до другого серпня (до свого Дня народження) влізти в улюблену сукню. А поки воно висить на вішалці, тому що не сходиться за розміром.

Наталя Могилевська з кубком Танців із зірками
Наталя Могилевська з кубком Танців із зірками

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею