Крістіна Орбакайте розповіла свою версію розлучення з Володимиром Пресняковим-молодшим

Author name 3 Червня 2021 в 20:06

Поділитися статтею

Крістіна Орбакайте і Володимир Пресняков-молодший
Крістіна Орбакайте і Володимир Пресняков-молодший

Як відомо, першим зятем Алли Борисівни Пугачової був музикант Володимир Пресняков-молодший. Однак офіційно ці відносини не були зафіксовані.

Довгі роки Крістіна Орбакайте зізнавалася, чому її цивільний шлюб зазнав фіаско. Однак недавно вийшов фільм про Христину Орбакайте і її особистому житті, де дочка найголовнішою співачки Росії зізналася, в чому ж насправді полягала причина розставання. Щоб зізнатися в цьому, Христині довелося вкотре ворушити хворобливе минуле.

“Егоїзм. Чи лідерство навіть. Те, що я крутіше хотілося показати. Егоїзм, щоб на поступки не йти. Вибирай. Або робота і творчість або сім’я. Інший там теж щось говорив. Весь час треба було вибирати. Вибір будь то, навіщо? “,

– зізналася Христина Орбакайте, розповідаючи, чому вона розлучилася з батьком свого старшого сина.

Крістіна Орбакайте і Володимир Пресняков-молодший
Крістіна Орбакайте і Володимир Пресняков-молодший

Як відомо, сам Володимир Пресняков-молодший пережив розлучення не менш болісно. Він навіть на якийсь час пішов в так званий “запій “, з якого його рідні дуже довго виводили.

Крістіна Орбакайте визнається, що вони довгий час ставили один одному умови, які ніхто не хотів виконувати. І це неминуче призводило до конфліктів.

“Що так не живеться? Ось це мене завжди так дратувало. І я раптом розуміла, що волелюбна дуже “,

– розповідає дочка Алли Борисівни Пугачової Крістіна Орбакайте.

Пресняков жив в пеклі. Чому він розлучився з Орбакайте?
Пресняков і Орбакайте

Відзначимо, що після Володимира Преснякова-молодшого у Крістіни Орбакайте був ще один цивільний шлюб з чеченським бізнесменом Русланом Байсаровим. Нинішній чоловік, бізнесмен Михайло Земцов був першим офіційним чоловіком Крістіни. Від нього артистка виховує дочку Клавдію.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею