“Пора займатися здоров’ям”: Юлія Висоцька, у якої дочка 8 років в комі, заговорила про головне

Author name 3 Червня 2021 в 23:06

Поділитися статтею

Юлія Висоцька
Юлія Висоцька

Телеведуча і фуд блогер Юлія Висоцька виклала фотографію, де вона в стрибку. Фото оформлено в чорно-білих тонах.

В описі телезірка торкнулася кілька дуже важливих і актуальних тем, особливо для її сім’ї. Зокрема, Висоцька зазначила, що пора почати займатися своїм здоров’ям.

“Пора починати дбати про своє здоров’я! Початок літа – ідеальний час, щоб знайти нові харчові звички і зайнятися спортом. І я запрошую вас зробити це разом – на нашому курсі ” Перезавантаження. Зустріч з собою”!”,

– пише Юлія Висоцька.

“Я вважаю, що не обов’язково виснажувати себе дієтами і навантаженням, а важливо комплексно змінити спосіб життя і зробити його не тільки« правильним і корисним », а й приємним. Моя авторська програма, яку я розробила спільно з моїми однодумцями, дозволяє перезавантажити організм всього за 30 днів. На курсі ми освоїмо цю систему і отримаємо перші відчутні результати, а після курсу ви зможете використовувати її самостійно!”,

– пояснює блогер і телеведуча.

Нагадаємо, тема здоров’я дуже актуальна для Юлії та її чоловіка Андрія Кончаловського, оскільки майже вісім років тому в цій родині траплялося горе. Вони, відпочиваючи в горах у Франції, потрапили в автомобільну катастрофу. На момент аварії за кермом перебував глава сім’ї. З тих пір їх старша дочка Марія перебуває в комі, а це вже сім з половиною років.

З кожним днем шанси на життя у дівчинки лише зменшуються.

Щоб дізнатися більше про те фатальний день, і ознайомитися з прогнозами лікарів з приводу Марії Кончаловською, дивіться наше відео на Ютуб-каналі “Одна хвилина “.

https://youtu.be/efXJl01HJ0I

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею