Заплуталася у власних штанях, впала і зламала ногу: актрисі “Кварталу” Кравець наклали гіпс

Author name 1 Липня 2021 в 16:07

Поділитися статтею

Олена Кравець
Олена Кравець

1 липня в ефірі телеканалу 1 + 1 телезірка, актриса і гумористка Олена Кравець розповіла, яка страшна ситуація трапилася з нею напередодні.

Кравець повинна була вести програму “Твій день ” на 1 + 1 в перший день липня, однак не змогла цього зробити. Вона навіть дістатися до студії не змогла. Вся справа в тому, що після вчорашньої ситуації у неї в гіпсі нога.

Ось що Олена Кравець розповіла про свою пригоду:

“Це така трагікомедія. Взагалі не розумію, як це могло трапитися вчора. Ніщо не віщувало біди. Я прийшла додому, накупила собі черешні і планувала зайнятися справами – і просто я заплуталась у власних широких шовкових штанях. Спіткнулася, вдарилася ногою об дверний косяк . І навіть не впала. І все. Але я просто дуже боляче вдарилася об одвірок “.

Уже після того Олена разом з чоловіком поїхала в лікарню, де лікарі, зробивши рентген, підтвердили, що у неї перелом. Там же наклали гіпс. Тепер мінімум місяць Кравець не зможе виступати, буде перебувати вдома і відновлюватися після свого падіння.

https://youtu.be/WrCgS-XwkAo

Відзначимо, дівоче прізвище Олени Кравець – Маляшенко. Основним проектом, який зробив її знаменитою, був і залишається “Квартал 95 “. Там жінка довгі роки грала “дружину Зеленського “, а тепер тісно спілкується з нинішнім президентом України.

Актриса Кварталу 95 Олена Кравець кардинально змінила імідж
Актриса Кварталу 95 Олена Кравець
Олена Кравець
Олена Кравець
Олена Кравець
Олена Кравець

Хоча в одному з інтерв’ю зізналася – з тих пір, як колега став головним політиком країни, спілкуватися стали куди менше. Тепер кожен обертається в своїй сфері.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею