Ольга Горбачова вирішила завершити кар’єру співачки і оголосила прощальний тур: “Все закінчується”

Author name 13 Липня 2021 в 16:07

Поділитися статтею

Ольга Горбачова
Ольга Горбачова

Дружина продюсера Юрія Нікітіна Ольга Горбачова оголосила про завершення кар’єри співачки і телеведучої.

12 липня відома співачка і телеведуча Ольга Горбачова відсвяткувала свій 40-й день народження. У цей день співачка зважилася на серйозний крок і оголосила про завершення кар’єри співачки і телеведучої.

Новину вона повідомила на своїй сторінці в Інстаграм.

“Було б правильним написати ” Все тільки починається “. Але все закінчується … Завершуються 25 яскравих років на TV і 15 років в музичній кар’єрі Ольги Горбачової. Я прийняла рішення завершити проект. Воно визрівало кілька років і не пов’язане з моїм заміжжям. “, – написала Ольга Горбачова.

Ол
Ольга Горбачова

Також артистка відзначила, що має намір дати прощальний тур по містах України вже восени цього року.

Творчий шлях Ольги Горбачової

Ольга Горбачова почала кар’єру на телебаченні ще в студентські роки. Вона працювала на музичному каналі BIZ TV, а пізніше стала програмним директором “Російського радіо”.

Велику популярність Горбачової принесла передача “Мелорама” на телеканалі “Інтер”. Ольга була не тільки ведучою програми, але і її шеф-редактором.

Крім того, що Ольга активно розвивалася, як телеведуча, паралельно вона займалася музикою. У 2006 році знаменитість стала солісткою групи “Арктика “. Вона випустила кілька російськомовних альбомів, які відразу ж стали популярними. У в 2012 році артистка запустила авторський музично-журналістський проект “Життя чудових чоловіків “.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею