“Алла Пугачова – не артистка, їй пора піти “: Сергій Сосєдов в черговий раз висловився в сторону Примадонни

Іменитий музичний критик Сергій Сосєдов продовжує обговорювати зірок вітчизняної естради. На цей раз дісталося Примадонні Аллі Борисівні.

Скандальний критик стверджує, що Пугачова і її творчість – це не народне надбання, а пережитки минулого. Він каже, що вона ще намагається якось про себе нагадати, але з боку ці спроби виглядають безглуздо і нелогічно.

Незрівнянна Алла Пугачова
Незрівнянна Алла Пугачова

Сергій Сосєдов висловився про творчість Алли Борисівни Пугачової

“Коли артист втрачає аудиторію – це проблема. Коли він сам себе скидає з Олімпу, не розуміючи, що час минув. Приклад – Пугачова. Вона не розуміє, що такий артистки вже не існує. Є жінка з таким ім’ям. Але немає артистки з таким ім’ям. І треба вчасно йти “,

– висловився Сергій Сосєдов.

Сергій Сосєдов
Сергій Сосєдов

На думку журналіста, Алла Борисівна нібито давно нещасна. Всі фотографії зірки в Інтернеті не можуть розкрити те, що вона відчуває насправді.

“Мені боляче дивитися на сьогоднішню Аллу Пугачову – я бачу там хвору жінку, абсолютно нещасну, розгублену … “

– каже Сергій Сосєдов.

Раніше Пугачова в одному з інтерв’ю телеканалу НТВ зізналася, що подібні висловлювання Сергія Сосєдова її не зачіпають.

Алла Борисівна каже – якщо людина так заробляє, то нехай заробляє. У кожного своя правда.

В цілому, це досить логічна відповідь з боку дружини Максима Галкіна. Вона – взагалі не конфліктна людина, не любить встрявати в публічні дискусії, саме тому в її біографії практично немає гучних розглядів. Зірка дуже спокійна і любить до вирішення будь-яких конфліктів підходити з розумом – максимально дипломатично.

Популярне

Схожі статті

“Моя дружина — мій ангел”: що відомо про дружину Олександра Усика Катерину, яку він обожнює та боготворить

Олександр Усик — відомий український боксер, чемпіон світу, який завоював серця мільйонів.Проте, за успіхами на рингу стоїть не лише його наполеглива праця, а й надійна підтримка дружини Катерини.

Ще не всі вершини підкорила: Тіна Кароль розповіла, що мріє знову виступити на Євробаченні та взяти реванш

Тіна Кароль, одна з найяскравіших зірок української естради, після успіху колег у світовому конкурсі раптово поділилася своєю мрією знову виступити на сцені Євробачення.

В неї були всі шанси стати поп-дівою: що змусило співачку Євгенію Власову покинути сцену аж на 10 років

Євгенія Власова ділиться подробицями своєї відсутності, розповідає про випробування, які довелося подолати, і відкриває завісу над своїми майбутніми творчими планами.