“На, бий”: Наталя Могилевська пригадала Ірині Білик скандал з Осадчою

Гучний скандал між Білик і Осадчої трапився понад 10 років тому. Однак публіка досі його згадує.

22 серпня відбувся грандіозний концерт в Маріїнському палаці, де зібралися майже всі зірки українського шоу-бізнесу. На подібних подіях завжди з’являється Катя Осадча з проектом “Світське життя” і бере у артистів інтерв’ю. Однак пару днів назад телеведуча народила третього сина і не змогла з’явитися на концерті. Роль ведучої “Світського життя” на собі спробувала Наталя Могилевська. Вона взяла інтерв’ю у деяких артистів, зокрема у Ірини Білик.

Наталя Могилевська взяла інтерв'ю в Ірини Білик
Наталя Могилевська взяла інтерв’ю в Ірини Білик

Не обійшлося і без незручних моментів. Могилевська згадала Білик давній скандал з Осадчою.

“Сьогодні я замість Каті. Ось, на, бий. Можеш бити мікрофон, він не мій, я за нього не плачу “, – звернулася Могилевська до Білик.

“Ой, ти знаєш, ми вже давно не з’ясовуємо стосунки з Катею”, – відповіла Ірина.

Нагадаємо, конфлікт у Ірини Білик і Каті Осадчої був більше 10 років тому. Телеведуча задала співачці провокаційне запитання про гонорари, які та отримала за участь в концертах на підтримку президентської кампанії Юлії Тимошенко. Відповідати Білик не стала. Вона люто вирвала з рук Осадчої мікрофон і розбила його вщент.

Після цього довгий час Катя не брала інтерв’ю у Ірини Білик. Співачка не з’являлася в шоу “Світське життя” довгий час, аж до ювілейного п’ятнадцятирічного випуску, коли зірки, судячи з усього, оголосили один одному перемир’я.

Схожі статті

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.

Один волинян витіснив з лідерів іншого: найкращим співаком 2023 визнано не Монатіка, а YakTak

2023 рік різко змінив розклад у вітчизняному шоубізнесі. Колишні кумири Потап, Монатік, Настя Каменських й інші поступилися зовсім іншим виконавцям. Хто ці нові імена?

Домашні рогалики з тіста, яке бродить у воді: листкова випічка нагадує міні круасани. Смачніших я не їла

Якщо раптом вам захотілось поласувати чимось смачненьким і домашнім, спробуйте приготувати ці прості рогалики з листового тіста. Витрачати весь вечір на готовку не треба – все за вас зробить вода.