Справжній чоловік в шароварах і вишиванці: в мережі показали, як син Тіни Кароль мешкає у Великій Британії

Веніамін Огір - єдина дитина Тіни Кароль. Співачка не раз говорила, що хотіла б ще другу дитину, але поки що не склалося.

Відомо, що Веніамін вже кілька років живе у Великобританії. Туди мама відправила його вчитися наперекір всьому. Бабусі, дідусі і публіка гостро розкритикували це рішення, мовляв, чому маленька дитина буде жити і вчитися далеко від мами, ще й жити в чужій сім’ї? Але Тіна йшла тільки за велінням свого серця.

У підсумку, Веніамін вчиться там в школі, яка повністю забезпечує всі потреби дитини і в розвитку, і в комунікації, і в спілкуванні. А ще у Вені є можливість займатися музикою, тому не виключено, що він піде по стопах мами або покійного тата.

На сторінці фан-клубу Тіни Кароль в Інстаграм недавно з’явилися фотографії, де Веніамін зі своїми однолітками позує в вишитих сорочках і шароварах. Швидше за все, цю фотосесію провели нещодавно до тридцятиріччя від дня проголошення Незалежності України.

Син Тіни Кароль Веніамін Огір в Великобританії
Син Тіни Кароль Веніамін Огір в Великобританії
Син Тіни Кароль Веніамін Огір в Великобританії
Син Тіни Кароль Веніамін Огір в Великобританії

Цікаво, що Веніамін вже виглядає як справжній дорослий юнак, і з роками все більше стає схожим на тата.

Ось що в коментарях до нових фото Веніаміна Огира пишуть шанувальники творчості Тіни Кароль:

  • Мамин син, мамина гордість. Красунчик
  • Красунчик. Веніамін продовжить прославляти Україну в Англії
  • Побажаємо Веніаміну здійснитися мріям
  • Ось, воно мамине щастя, гордість всієї родини, а в майбутньому, гордість всієї України, класного хлопця Тіна, виховала!

Схожі статті

Як приготувати українські палюшки зі шкварочками? Весь секрет у пропорціях! Ділюсь бабусиним рецептом

Легкі, м'які та дуже смачні палюшки готуються з картопляного пюре. Сьогодні ми розповімо про приготування страви, яка стане ідеальною вечерею для всієї сім'ї.

Новий рецепт нереально смачної запіканки: потрібна печінка, яйця та овочі. Сім’я завжди просить добавку!

Печінкова запіканка з овочами стане відмінною альтернативою ковбасі на бутерброд і гарним варіантом закуски на святковий стіл. Якщо ви ще не куштували цю страву, то рекомендуємо спробувати!

Рецепт єврейської страви я трохи переробила під себе — всі у захваті: макарони з гречкою й грибами

Кулінари розповіли, що є така традиційна єврейська страва, що має назву варнічкес. Але з урахуванням смаків наших українських їдоків її рецепт трохи переробили.