Молода дружина Віктора Павлика зізналася, через що їй чоловік погрожував розлученням: “Доведеться терпіти”

27-річна дружина Віктора Павлика зізналася, що чоловік категорично проти, щоб вона робила пластику носа.

Катерина Репяхова – четверта дружина Віктора Павлика, яка молодша за свого обранця на 28,5 років. Вони познайомилися на роботі. Катя була і є зараз концертним директором Павлика. Їх робочі відносини дуже швидко переросли в романтичні і незабаром вони одружилися. Уже через рік після офіційного укладення шлюбу, в липні цього року, у них народився син, якого назвали Михайлом.

Віктор Павлик та Катерина Репяхова

Ставши дружиною Віктора Павлика, Катерина Репяхова стала цікава публіці. Дівчина вирішила вести свій Інстаграм-блог, де вона публікує свіжі фото і відповідає на питання публіки.

Так нещодавно Катерина вирішила відповісти запитання підписників в Інстаграм-сторіз. Один з фоловерів порекомендував Каті зробити пластику носа, який “все псує”.

Дівчина вирішила відповісти на це зауваження і заявила, що її чоловік обіцяв з нею розлучитися, якщо вона зробить пластику носа.

“Чоловік сказав розлучиться, коли я зроблю ніс. Він мене полюбив за мій ніс. Так що вам доведеться терпіти, мила дівчина “, – з сарказмом відповіла Репяхова.

Скріншот Інстаграм-сторіз Каті Репяховой

Варто відзначити, що раніше Катерина Репяхова зізналася, що має намір зробити пластику грудей, після того, як закінчить грудне вигодовування дитини. Дівчина не має наміру збільшити свої форми, навіть навпаки. Дружина Павлика зізналася, що у неї асиметричність грудей і вона збирається зробити їх однаковими.

Популярне

Схожі статті

Сам приймав пологи і був поруч з мамою: 52-річний Ектор Хіменес-Браво розповів, як у нього зʼявилася малеча

Ектор Хіменес-Браво, відомий ресторатор колумбійського походження, показав поповнення у сімʼї. Ба більше, кулінар особисто приймав пологи та поділився деталями з шанувальниками.

“Одні одружуються, інші розходяться”: до списку зіркових розлучень 2024 втрапили Бакланов, Салій, Сагайдачна

Тоді як одні знаменитості народжують третіх та четвертих дітей, зміцнюючи родини, інші не витримують випробування часом. У першій половині 2024 року відбулося чимало зіркових розлучень.

“На що натякає мій гример?”: Григорій Решетнік на зйомках Холостяка 13 з Тереном показав нововведення сезону

Григорій Решетнік зробив анонс однієї з улюблених сцен шоу "Холостяк 13" – церемонії троянд. Ведучий здивував не лише складом учасників, але й власним зовнішнім виглядом.