Аллі Пугачовій заздрять і влаштовують на неї нападки – домробітниця

Author name 19 Жовтня 2021 в 23:10

Поділитися статтею

Схудла і розцвіла: Пугачова після від'їзду з росії вразила помолоділим зовнішнім виглядом
Схудла і розцвіла: Пугачова після від’їзду з росії вразила помолоділим зовнішнім виглядом

Зірці такого рівня, як Алла Борисівна Пугачова, живеться непросто. Навіть далеко від міста вона має величезну увагу з боку фанатів.

Людмила Дороднова – домробітниця Алли Борисівни Пугачової. Найчастіше таких людей недооцінюють, але ж саме вони є сірими кардиналами і своєрідними губками – вбирають інформацію в себе, а потім живуть з нею, а може колись і розкривають карти.

Не секрет, що Людмила Дороднова пропрацювала в будинку у Алла Борисівни більше 25 років, тому чудово обізнана про багатьох аспектах приватного життя знаменитості. Помічниця артистки впевнена, що співачці досі заздрять її менш успішні колеги, тому і вигадують обурливі історії.

Домробітниця Пугачової поділилася, що Примадонна пішла зі сцени, тому що хотіла насолоджуватися спокійною і тихим життям, і у неї це початок вийти. Однак не завжди. Шанувальники іноді натовпами приходять до її будинку просто щоб заглянути за забір або просто сфотографуватися на тлі шикарного замку-палацу.

Будинок Алли Пугачової в Малих Бережках
Будинок Алли Пугачової в Малих Бережках
Замок Пугачової і Галкіна з висоти
Замок Пугачової і Галкіна з висоти

Домробітниця Пугачової також зізналася, що у неї багато заздрісників. Однак співачка звикла не звертати увагу на таких людей – вони завжди були, є і будуть.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею