Вже не онкохвора Алла Мазур, Лідія Таран, Марічка Падалко і не лише: як ведучі 1+1 виглядали до слави

Цих телеведучих у строю інформаційної боротьби можна порівняти з найкращими бійцями, харизматичні, принципові, стійкі. Як вони виглядали колись і зараз?

Марічка Падалко – телеведуча на каналі 1+1. Завжди життєрадісна та з яскравою усмішкою, приваблива брюнетка мама трьох дітей. На телебаченні працює з 1999 року. Цікаво, що вона єдина дитина в сім’ї, і батьки думали, що вона повторить їхню долю і стане перекладачем. Обмін студентами вирішив усе – Марія (справжнє ім’я) деякий час навчалася на журналіста у США і вже не змогла розлучитися з цим покликанням.

Марічка Падалко на початку кар'єри
Марічка Падалко на початку кар’єри

На наш погляд, телеведуча крізь роки залишається такою ж красивою та молодою.

Марічка Падалко з дітьми
Марічка Падалко з дітьми

Алла Мазур, яка веде ТСН на 1+1, родом із Хмельниччини. Її батьки медики не очікували, що майбутнє дівчина зв’яже з телебаченням. Калейдоскоп подій привів Аллу Мазур до її місця під сонцем: робота на радіо, вища освіта журналіста, робота в УТН, політичні програми, ТСН. Алла Мазур виборює інформаційну війну. Глядачі каналу гостро переживали новину про хворобу ведучої, але онкологія може вразити будь-кого. Зараз зі здоров’ям Алли Мазур все гаразд. Як виглядала ведуча Алла Мазур популярна?

Алла Мазур тоді й зараз
Алла Мазур тоді й зараз

Лідія Таран

Нині вже важко уявити канал 1+1 без цієї ведучої. Лідія Таран володіє англійською та французькою мовою, закінчила факультет журналістики КНУ. За розповідями ведучої, у дитинстві не хотіла вчитися, прогулювала заняття, хуліганили з хлопцями. У старшому віці не любила журналістики. Напевно, тому що її батьки журналісти часто не були вдома, віддаючись професії. З 21 року працює на телебаченні, а на 1+1 прийшла у 2009 році. Якою була Лілія Таран у минулому

Лідія Таран
Лідія Таран 

Ведуча “Право на владу”, куратор проекту “Право на освіту” та Школи супергероїв, засновниця вчительської премії Наталія Мосейчук із дитинства хотіла бути журналістом. Харизматична та принципова ведуча зберегла свою елегантність та свіжий вигляд

Наталія Мосейчук на початку кар'єри і зараз
Наталія Мосейчук на початку кар’єри і зараз

Популярне

Схожі статті

Закусок багато не буває: огірки по-корейськи — знаменита страва кімчі. Це не лише смачно, а ще й корисно

Коли справа доходить до корейської кухні, багато хто експериментує з різноманітними стравами, щоб відчути екзотичні смаки та нові кулінарні враження. Але на першому місці — знаменита кімчі з огірків.

Українська Південна Пальміра не гірше Мальдівів: Леся Нікітюк приїхала в Одесу й приголомшила своїм виглядом

Леся Нікітюк ніколи не відмовляє собі похизуватися своїми принадами та зробити цікаві фото з міст, де вона буває по роботі або просто відпочиває.

Рецепт на вагу золота: м’ясні гнізда з грибами та яйцями готую на всі свята. Ніхто не вірить, що це просто

Існують рецепти, які цінуються як справжній кулінарний скарб, адже їхній смак і вигляд підкорюють з першого ж погляду та шматочка. Одним із таких є рецепт м'ясних гнізд з грибами та яйцями.